Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhes vagyok. Semmi...

28 hetes terhes vagyok. Semmi tünetem nincs, egyedül az utal a terhességre, hogy mozog a bébim. Egyebekben nem érzem magam terhesnek. Normális ez?

Figyelt kérdés
A lábam dagad ritkán, de semmi más.
2008. aug. 26. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is igy vagyok vele:))örüljünk neki mig igy vagyunk!!Lesz még rosszabb is és alig fogjuk a végét várni:)) További boldog babavárást:) 26 hetes kismama
2008. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! örülj neki!!! Szerencsés vagy! én ezt nem igazán mondhatom el magamról. Legalább tudod élvezni, hogy terhes vagy! Boldog babavárást!
2008. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, örülj neki. és reméljük, hogy ez nálad így is marad.
2008. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális, én 27 hetes vagyok már és az elejétől kezdve így éreztem. Az első trimeszterben sohasem hánytam, nem émelyegtem, én nem vizesedek, nem ég a gyomrom. A derekam akkor fáj, amikor túl sokat dolgozom egyhuzamban, állómunkám van, egész nap mozgásban vagyok és van úgy, hogy hét-nyolc napig szabadnap nélkül nyomom, olyankor van már a vége felé hátfájásom, derékfájásom.

A 2. trimeszter elején volt egy problémánk, azóta rendbe jöttünk, viszont akkor annyit rémisztgettek, hogy a sok rémtörténet beárnyékolta hetekre a közérzetem, mindent beképzeltem, ami valójában nem is volt, már azt is bánom. Akkor három hétig úgy fogtam fel a terhességet, mint ha betegség lenne, és egyáltalán nem élveztem.

Egyébként még mai napig van úgy, hogy elfelejtkezem arról, hogy várandós vagyok és túlvásárolom magam (aztán a párom jöhet elém és cipelheti az egy hétre való alapanyagokat), vagy hogy futok a busz után, mintha kötelező lenne. Ilyenkor néznek rám hülyén, mert a pocakom meg hatalmas, a babó is nagyobb három héttel.

Szerintem ez így a legjobb, én élvezem, hogy fitt vagyok és hogy bírok mozogni, biztosan lesz még rosszabb is, addig is kihasználok minden percet. Hétvégén indulok egy több, mint három hetes nyaralásra, ezért szintén néznek rám furcsán, merthogy még csak közben lesz festve a lakás, utána vásárolunk be, még semmit sem vettünk meg a babának, de én úgy számolom, hogy nyaralás után két hét alatt bevásárolunk ketten a párommal, már minden ki van nézve, berendezkedünk és így is lesz időm pihenni, ha igényelni fogom.

2008. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia, mi 27 hetesek vagyunk és hála istennek így állunk, mint te :)

dolgozok, minden nap tornázok, főzök, mosok, takarítok, néha ugyan kicsit hamarabb elfáradok, de ennyi. sokáig a család ezt nem tudta megérteni és állandóan nyaggattak, hogy mit nem csináljak, hiszen terhes vagyok,de már megértették, hogy nekem így jó :)

szóval örüljünk neki, hogy jól viseljük :)

boldog pocakoskodást!!

2008. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!