Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, de...

8 hetes terhes vagyok, de azon kívül, hogy egyszer hánytam nincs csak egy kis émelygés. Várhatóak még "nagyon" erős hányások vagy rosszullétek vagy ezt megúsztam?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Még bármi lehet:) Én sem hánytam, csak émelyegtem 12h-ig. Aztán elmult és kb. 1hete megint szédelgek. Babája válogatja:) 17hKM
2010. febr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem anno 8 hetesen kezdődött a nagy hányós korszak és kb. 12 hétig tartott. Lehet neked kimarad!?
2010. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is nyolc hetes vagyok. én egyszer sem hánytam, és mindössze egy pici émelygésem volt a buszon...de semmi...hátha én is kivétel leszek. egyébként nem vagyok egy hányós tipus.
2010. febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nelem 13 hetesen derült ki a terhességem, és semmit nem vettem észre belőle addig.semmi émelygés, rosszullét, mellfeszülés stb...semmi...és azóta sem szerencsére:) 27km
2010. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem a 12-14. hét között volt sok rosszullét, hányás, előtte csak émelygés.
2010. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kár:D Azt hittem megúszom:)
2010. febr. 18. 10:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Még megúszhatjuk:)) Én 9 hetes vagyok, de még nem hánytam.Olyan mintha magamról olvasnék.A hányinger, émelygés minden napos, de elviselhető, és csak egyszer- kétszer jön rám.Ha eszek, el is múlik. Én is örülnék, ha minden így maradna.Szerintem már jelentkezett volna.
2010. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló akkor egy cipőben járunk!Akkor vagyok rosszul, ha éhes vagyok:)
2010. febr. 18. 13:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 8 hetesen hánytam egyszer, aztán 12 hetesen még kétszer és soha többé :) Ahogy látom, mindenkinél máshogy van, nincs rá sablon. Minden esetre ha szedsz terhesvitamint, mindig evés után vedd be, különben attól is lehet hányni. Nekem épp nyáron volt az émelygős időszakom és olyankor a jéghideg innivaló vagy a fagyi nagyon jót tett.

2010. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!