Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a 30-37. hét között...

Akinek a 30-37. hét között magnézium infúzióval tartották vissza a babáját, annak mennyi idő múlva indúlt be újra a szülés?

Figyelt kérdés

Pontosan 33 hetesen befektettek a kórházba,mert már 5 napja egyre erősödő jósló fájásaim voltak.

4 napig voltam bent,4 adag infúziót kaptam és 2 tüdőérlelőt.

2100 lett a méhszájam.

Mióta kiengedtek mindennap vannak jóslóim,de csak párszor és nem ismétlődően.

Keményedek is.

3x2 magne b6-ot kell szednem.

( 10. héttől igy szedem,mert méhszájon fekvő lepényem volt. )

Többet pihenek mint előtte és sok folyadékot iszok.

Az egyik lány akivel egyszerre kerűltem be,tegnap megszűlt.

12 nap elteltével!!!

Annyi hogy ő akkor volt 37 hetes menzesz szerint,bár az orvos újra számolta azzal a kör alakú papirrral és azt mondta neki hogy csak 35+6-nál járt akkor.

Nekem is azt számolta akkor hogy nem 33,hanem csak 32 hetes voltam.

Szerintem ez lehetetlen,mert tavaly július 31- én jött meg utóljára és ez száz százalék!

Amit az orvos számított aszerint augusztus 8-án kellett volna utoljára menstruálnom.

Szóval nem értem mit számolgatott magának :)


Bocsi,kicsit elkanyarodtam a lényegtől.


Szóval ti visszatartás után meddig húztátok még?


Szerintetek én még meddig húzhatom még,ha továbbra is jóslózok,keményedek?

34+5 hkm



2015. márc. 31. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosat nem tudok mondani, mert gondolom erre mindenki másképp reagál, de sógornőmet 33-35 hét között fektették be, két hetes infúzió-kúrát kapott. Ő utána kihúzta végig, végül 39 hét 6 naposan szült!
2015. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia.

Nekem a 30.heten volt egy 3napos infuzio kuram igy a babam 41het 5napra erkezett. 3 db OTT-t kaptam es a 3.utan masnap folyt el a magzatvizem. Mar a korhazban voltam a kiirt idopont utani 4.naptol. Dec 25 re voltam kiirva es befektettek dec 29.en es januar 4.en 00:15kor lett meg a kislanyom

2015. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 33 hetesen egy hányós-hasmenéses vírus következtében kerültem be, mert elkezdett kinyílni a méhszáj, kaptam infúziót és tüdőérlelőt is. Utána otthon szigorú pihenés (a nagytesó mellett amennyire ez kivitelezhető volt...), és 40+5-re bújt csak ki :) Szóval bármi lehet még!
2015. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nektek is ugyanúgy volt a magnéziumos kezelés ellenére sok keményedés és néha jósló fájás?

Attól félek ezektől a tünetektől tovàbb fogok nyílni :(

Szerintetek ezek m6k

2015. ápr. 2. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!