Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légzésfigyelő! Vegyek, vagy...

Légzésfigyelő! Vegyek, vagy ne vegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon félek attól, nehogy gond legyen a kicsivel születése után, ezért gondolkodom a megvételén!

Sok kismamától azt hallottam, hogy azoknak akik kicsit parásabbak a kelleténél (pl.én)nem ajánlott a készülék, mert gyakran beriaszt ok nélkül!

Mi a véleményetek? Szükséges? Vagy valósak ezek a gyakori téves riasztások?


2010. febr. 18. 10:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én biztos,hogy fogok venni.Egyik ismerősöméknek van és nagyon jó.

Egyszer sem riasztott be ok nélkül.

Meghát inkább riasszon,mint ne.

2010. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kismama újságban olvastam egy cikket, hogy a legjobb légzésfigyelő, ha együtt alszunk a picivel. Mi így fogunk tenni, aztán mire külön szobája lesz, már nagyobbacska lesz.


18hetes k.m.

2010. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz!!

Amúgy meg ha figyelemmel kiséred ezt az oldalt rengeteg hasonó kérdést tettek fel már itt! Keress rá és olvasd el a véleményeket! Nagyon változóak....

2010. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
az utolsó kismama akkor nem sokat fog aludni ha állandóan azt fogja figyelni hogy vesz-e levegőt a baba vagy sem. nekünk van és első naptól kezdve ettől alszom nyugodtabban. ennek ellenére amikor sokáig alszik ( olyan 3-4 óránként kel még enni ) akkor is megyek és megnézem. szerintem vegyél mindenképp utána meg el tudod adni. megéri mindenképp. nekünk nem nagyon riasztott ok nélkül. angelcare van, a kiságyba a matrac alá be kellett tenni egy vékony fa lapot ( farostlemez ) és akkor nem riaszt állandóan
2010. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
bocsánat utolsó előtti, közben már írtak
2010. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél használtan a vatera-n!
2010. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Nekem 1 éves a kisfiam, használom. Vegyél! Használtan nem is drága. Én is csak így tudok nyugodtan aludni. Hálistennek soha nem riasztott. Mondhatnám, hogy felesleges volt, de nem. Barátnőmnek sokszor riasztott, s többször voltak kórházban is, mert gyakran felejtett el levegőt venni a kicsi. S a családjukban volt is bölcsőhalál. Jobb félni. Soha nem riasztott tévesen ,csak akkor, ha kivettem a gyereket, és elfelejtettem kikapcsolni. De ez nem számít téves riasztásnak. Az együtt alvást nem ajánlom. Persze eleinte könnyebb az anyukának, de hidd el később nem lesz olyan jó.
2010. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Vettem és csináltam tanfolyamot is...anélkül lókakit ér az egész...


Az pedig nagyon nem igaz,hogy az a legjobb légzésfigyelő ha veled alszik:)

2010. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én vettem,így érzem biztonságosnak.ebből viszont újat vettem,Álomvirágot,ahhoz van cd is,amin bemutatják,mit kell csinálni,ha baj lenne.egyszer sem riasztott be eddig,viszont ennek ellenére én is szoktam nézegetni,hogy lélegzik-e a Törpi.
2010. febr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
igen azért azt tudni kell azzól hogy beriaszt és ne adj isten tényleg baj van akkor tudni kell újraéleszteni is ! vannak tanfolyamok meg a neten is utána kell nézni.
2010. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!