Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is ennyire aggódós mint...

Más is ennyire aggódós mint én? Így hogy lehet élvezni a terhességet? Nektek a védőnő szokott nézni szívhangot?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok.Nem érzem a babát mozogni már egyből valami rosszra gondolok.Nem valami nagy a hasam,ez miatt is aggódok hogy lehet hogy nem fejlődik rendesen?
2010. febr. 18. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A has mérete nincs összefüggésben a baba megfelelő fejlődésével. Kis pocakban is ugyanolyan jól tud fejlődni, mint nagyban. A poci nagysága attól függ, hogy a méh és a baba hogyan helyezkedik el odabent. Én bizony tudtam élvezni a terhességet, igyekeztem pozitívan gondolkozni, nem állandó pánikban lenni, mert jól tudom, hogy az egyikünknek se tesz jót. A védőnőm nézett szívhangot, de mivel csak a kötelező 4 alkalommal voltam nála, így ezzel se tudott idegesíteni...a védőnők szívhang-hallgatója nem egy érzékeny, pontos műszer, jobb, ha az orvosi vizsgálatok eredményére adsz :))
2010. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igaza van az előzőnek.nekem kicsi hasam volt,38 hetesen is úgy néztem ki,mint egy 6 hónapos kismama.mégis született egy 3150 grammos,50 centis gyönyörűségem.ha egy egész napig nem érzed a babát,akkor menj el a védőnőhöz.én is mentem egyszer,mert nem éreztem,de nem volt gond,hál istennek.egyébként minden alkalommal meghallgatta a szívhangot a védőnő,mikor tanácsadásra mentem.ne izgulj,hanem élvezd a csodát,mert nagyon gyorsan elszaladnak a hetek.
2010. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Védőnő meg a szívhang:

Egyeskével soha nem mért. Ketteskével egyszer mért volna, ha megtalálta volna. Sovány malac vágtában rohantam az sztk-ba uh-ra - minden rendben volt. Legközelebb mondtam neki, hogy inkább ne is próbálja megnézni.

2010. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!