Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek a fáradtság...

Mit tehetek a fáradtság ellen? 7 hetes vagyok és úgy érzem egész nap leragadnak a szemeim, egyfolytában csak ásítozom.

Figyelt kérdés
Sok gyümölcsöt eszem és nem kávézom (mióta terhes vagyok). A sok gyümölcstől meg felpuffadok. Van valami jó praktikátok?
2008. aug. 26. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nyugodtan kávézz. Nekem az orvos is javasolta már az elejétől, mert alacsony a vérnyomásom. De ez sem fog segíteni. Az első harmad így fog eltellni. Próbálj minnél többet pihenni, nem fog örökké tartani ez az állapot. Nekem is végig kísérte az első harmadot,majd jobb lett, de állítólag a végén visszatér. Minden jót! 26 hetes kismama.
2008. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyetlen praktika a sok pihenés. A szervezeted jelzi, hogy mire van szüksége.

Kávézni pedig lehet. Napi 1-2 adag gyenge kávé belefér.

Boldog babavárást!

30 hetes kismami

2008. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én is csak erösiteni tudom az elöttem szólokat,kávét nyugodtan ihatsz(persze nem nagyon erösett)és az a legjobb a pihensz.Nyugodtan aludj vagy csak pihizél nagyon jót fog tenni!!!!!Könnyü terheséget kívánok!

23 hetes kismami

2008. aug. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt olvastam,hogy a rozmaring aromát lehet a párologtatoba csöpögtetni,de mivel itthon van rozmaring bokor,igy egy csokorral raktam az asztalra.Szóval ez vérnyomásemelő és azóta nem is szédülök annyira.2 hét szédelgés után jó érzés.probáld ki lehet neked is beválik.

2008. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!