Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Háromszor csináltam tesztet,...

Háromszor csináltam tesztet, negatív lett. Létezik, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Elmúlt a menstruációm, aznap történt egy kis probléma. -kiszakadt a gumi. Azt gondoltam (én hülye), hogy ilyenkor nem csúszhat be a baba. Két hétre rá, csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Rá egy hétre a menstuációm is megjött, ám nyugtalanító volt. Nem csak az, hogy korábban jött meg, de nem volt annyi vér, amennyi szokott lenni, sőt, nagy része víz volt. Volt hogy tamponon keresztül átáztam, és mikor vérre számítottam, víz volt. Azóta az elmúlt. Feszül az alhasam, néha szúr a petefészkemnél. Ennél még nem ilyedtem meg. Gyakran szédülök, és hányingerem van. Tegnap elkezsett fájni/érzékenyebbé válni a mellem is. A baleset óta eltelt 4 hét, csináltam még egy tesztet: negatív. Mára már fájt a derekam is, és hánytam. Még egy teszt: negatív. És a furcsa érzés még mindig meg van a hasamban. Mintha meg akarna jönni. Három negatív teszt, és egy menstruáció után létezik, hogy mégis van egy pocaklakóm, vagy csak beképzelem?

2015. ápr. 2. 01:03
 1/7 anonim válasza:

Lehet hogy csak beképzeled.


De lehet hogy van valami baj mégis. Mindenképp menj el dokihoz!

2015. ápr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vegyel masfele tesztet, majd irany a doki.
2015. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menj dokihoz, ha nem baba akkor valami probléma van ha fáj és szúr, plusz hánysz is!!
2015. ápr. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, hogy terhes vagy, inkabb valami gyomorrontas fele lehet + könnyu tuneteket bekepzelni is. Sajat tapasztalat.
2015. ápr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem se baba, 4 hétnél már erős pozitiv van. ha meg semmi hcg-d nem maradt volna meg eddig egy baba. szerintem vírust szedtél benekünk is volt 2 hányós-hasmenős az utobbi 3 hónapban.
2015. ápr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy, szerintem csak stresszelsz. Menj el dokihoz, attól megnyugszol.
2015. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megjött a menzid is akkor nem valószínű. Illetve ha a baleset óta 4 hét telt el és a teszt még mindig negatív, akkor nem vagy terhes. Annyi időre azért 100%-ra mutatja. 3-ra is ki kellene de 4-re meg biztosra lehet venni.
2015. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!