Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok,...

Angelica87 kérdése:

23 hetes terhes vagyok, elején 56 kg voltam, most 64, soknak számít ez a hízás?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
11-12 kg hízást mondanak ideálisnak a dokik. Én 32 hetes vagyok,most tartok 9 kg-nál,de nekem benne van,hogy már majdnem 2 kg a babám,plusz a magzatvíz és a méhlepény súlya. Szóval ha azt vesszük lehet nálad sok,de egyébként alkat függő. Ha hajlamos vagy a hízásra akkor normális mivel ilyen a szervezeted. De pl. egy ismerősöm vasággyal volt 44 kg,akármit evett nem hízott,de 21 kg-ot hízott a terhessége alatt. Most 53 kg 1,5 évvel a szülés után. Elfér rajta az a 8 kg plusz...
2015. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, de h a a baba méreteihez viszonyítok, akkor igen sok mivel még ezutan fog főleg nőni odabent a babád és általában terhesség végére szokott 7-10 kg súlytöbblet jelentkezni. (de nyilvan ez egyenekent valtozik, van aki 20 kg-t hizik megis szüles utan alig marad rajta felesleg). Amit tenni tudsz ha aggodsz vagy zavar a sulynovekedes, hogy jobban odafigyelsz az etkezesdre.
2015. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

en elsö babammal 28 kg hiztam,semmi baja,es 3450 gr volt.,12 klio ment le a szülessel,masfel eves korara,kökemeny dietaval 59 ilo lettem,66tal kezdtem.szoval lement,akkor a 23.heten +9 kilo volt rajtam

most 31 hetes vagyok es most van rajtam +9 kilo.most 62 kiloval kezdtem,de nagyon parazok,h sok lesz rajtam.

ha vekony alkalt vagy,akkor sztem nem sok,ha könnyen hizol,akkor meg nagyon figyelj oda.ha odafigyelek,es nem eszek nagyon kenyeret,krumplit,rizst,tesztat,edesseget,akkor jön fel ram az a 300-500 gr hetente,ami ajanlott,de ha csak egy kicsit elcsabulok,akkor masnapra 1-2 kiloval vagyok több..en sajnos ilyen hiekony vok

2015. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár ezt írják és mondják mindenhol,de én soknak tartom a heti 500 grammot,ha ezt vesszük a maxnak amit hízol egy héten. Gondolj bele,hogy akkor 4 hét alatt 2 kg. Az 9 hónap alatt 18 kg...Másnapra meg nem lehetsz 1-2 kg plusszal több ténylegesen...attól is függ,hogy voltál-e előtte wc,akár kis akár nagy dolog miatt. Nekem is ha tele eszem magam és nem voltam előtte wc-n,akkor mutat többet 1 kg-val,de az lemegy ahogy megemésztettem az ételt és voltam wc-n.Plusz mindig vagy meztelenül vagy fehérneműben kell mérni magad.
2015. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jobb lesz azt hiszem kevesebbet enni
2015. ápr. 8. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!