Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tesztjeim pozitívak, de...

A tesztjeim pozitívak, de tegnap a 15. dpo-n a hcg szint 67 lett. A nyálkahártyám 16 mm. Szerintetek megmaradhat ez a baba?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 4. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, de nem valószìnű.
2015. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a gyanúm. Bár még nem görcsölök és nem vérzek.
2015. ápr. 4. 13:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ezzel a gond? 4 hetes terhességnél a hcg 4 és 450 között normális. 15. dpo- valakinek még ki sem mutatja a teszt, tehát nincs 25 se.
2015. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A tesztjeim így néznek ki. Nem tudom jelent-e valamit, de mintha erősödne.

[url= [link]

2015. ápr. 4. 15:05
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Az előző lehet, hogy nem jó link.

2015. ápr. 4. 15:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyetlen hcg adatbol nehez barmit is megallapitani.

Ket hcg adatbol lehet csak megmondani, hogy el-e a terhesseg, mivel nem a hcg szint a fontos, hanem, hogy rendesen emelkedik-e.

2015. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Meg valami: hagyd abba a tesztelgetest.

Ez a legujabb hobort a kismamak koreben, hogy agyba-fobe tesztelgetnek, aztan meg stresszelnek allandoan, hogy erosodik-e.

2015. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek tök szépen erősödő tesztek. A hcg 2 naponta duplázódik. Amúgy miért volt vérvétel a 15.dpo-n?
2015. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert januárban clostyval túlstimuláltak és elég sok cisztám lett (meg nem repedt tüsző. Amiből a legutóbbi ciklusomra 1 db 2,5 cm átmérőjű ciszta maradt. A tegnapi napon nagyon szúrt a bal oldalam, ahol a ciszta van, illetve hidegrázásom volt. Bementem az ügyeletre ott nézték a hcg-t és volt hüvelyi ultrahangom. Sajnos terhességet még nem láttak, bár még korai lenne, de van egy kis szabad hasűri folyadékom, de ez a ciszta miatt is lehet. Jövő héten kell mennem ultrahangra.
2015. ápr. 4. 17:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem. Remélem baba lesz. Szorítok nagyon!
2015. ápr. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!