Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csak simán az sztk-na...

Ha csak simán az sztk-na járok vizsgálatokra akkor nem fogok ultrahang képet kapni a gyerekemről amíg a pocimban van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Helyfüggő. Én 2 városban voltam már terhes (2 gyerkőcöm van) és egyikben adtak, másikban nem. De ha arra hivatkoznak h ninsen papír meg stb. arra akkor is megkérdeheted a vizsgáló dokit hogy merevítse ki a képet az UH gépen és akkor mikor felkeltél a vizsgálóasztalról akár telefonnal, akár mobillal lefényképezheted a képet.

Hidd el, sokkal szebb mint amit kinyomtatnak :)

Nekem a kislányomról csak ilyen képek vannak a terhesség során, nagyon szépek:)

2010. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hely és dokifüggő. Mindkét csemetémmel sztk-ba, ugyanahhoz a dokihoz jártam. Ha kértem, kaptam képet. Másik doki (másik csajnak) csekket adott, hogy fizessen az sztk számlájára 300-500 (? a pontos összegre nem emlékszem) Ft-ot a képért.

A legtisztább, ha az első alkalommal rákérdezel, hogy van-e lehetőség arra, hogy képet kapj.

2010. febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sztk-ba járok terhesgondozásra,és nem kaptam képet soha.

Mikor genetikai ultrahangon voltam a MÁV kórházba,ott kértem és nem adtak arra hivatkozva hogy nincs pénze rá a kórháznak,nincs papír...!

Szóval elmentünk 4D-re mert a 17.hét után már csak a 30-31. héten volt a következő ultrahang(sztk)tehát nem bírtuk ki.

Megérte.

Boldog babavárást!

2010. febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyíregyházára járok uh-ra
2010. febr. 19. 08:50
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Most utálni fogtok, de én amikor jattoltam, akkor "hirtelen" lett papír a nyomtatóban...
2010. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Debrecenben sem adnak,csak ha előre jelzed,és ha fizetel.

Mondjuk én az ilyen sima képekből nem is nagyon látok ki semmit a babából,mi is 4dn voltunk,és még most megyünk utóljára hétvégén,az szép nagy szines kép,illetve dvdre ki van irva egy csomó.Jobban megéri,még ha jóval többe is kerül.

2010. febr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Pécsi Klinikán fizetni kell érte. 500 ft volt a kép, 1000 ft a videó, de kazettát vinned kellett (2008-ban). A váróteremben ki vannak függesztve az árak.

Itt Pécsett nagyon kevés olyan doki van, akinek a magánrendelőjében van uh. Az enyémnek van, de olyan ősrégi, hogy avval csak a legfontosabb dolgokat tudja megnézni (végtagok, szívhang stb., de pl. a nemét már nem).

2010. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Miskolcon 500ft egy kép!Előtte kell szólni,hogy szeretnék képet és akkor a legjobb "pózba" lefényképezik a babát!Szerintem nálatok is így működik,hogy fizetni kell érte!21 hetes kismama
2010. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

08:51-esnek.

Én is akartam "jattolni" de sajnos úgysem volt papír...!

2010. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nálunk az sztk-ban kell szólni h szeretnél képet,ugyanis maguktól nem szólna.be kell fizetni 500 ft-ot ,aztán kapsz képet.
2010. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!