Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok olyat álmodni hogy...

Szoktatok olyat álmodni hogy a férjetek/párotok megcsal? Néha szoktam ilyet álmodni, nagyon rossz.15 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Nem tudom miért álmodok ilyet, hisz minden tökéletes köztünk, bár most a szexuális életünk egy kicsit visszafogott, ritkán tudunk együtt lenni, de nagyon imádjuk egymást, és tudom hogy soha nem tenne ilyet. akkor miért álmodok ilyet? Nagyon rossz olyankor. :(
2009. ápr. 14. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Terhességem alatt én is rengetegszer álmodtam,hogy megcsal a párom.Pedig mi is nagyon jó kapcsolatban élünk.Imádjuk egymást!Lehet,hogy tudat alatt beindul a családféltés?:-)Kitartás!
2009. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is álmodom ilyeneket,pedig nálunk is nagy rajongás van,mióta bébi van a pocakban azóta meg pláne!Elgondolkodtam miért álmodhatok ilyeneket,de arra jutottam,hogy a szexuális életünk változott meg picit.Mi is kevesebbet vagyunk együtt és talán emiatt aggódom!

De mikor "kitisztul a fejem",mindig tudom,hogy nincs mitől félnem,inkább élvezem,hogy ilyen párom van!És a pocimban van a kettőnk porontya!

Boldog babavárást!:D

2009. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!