Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+1 hetes vagyok. Még nem...

37+1 hetes vagyok. Még nem döntöttük el, hogy mi legyen a kisfiunk neve. Apa nem egy kötekedős, rám bízza. De én nem tudok választani. Csak tippeket várok. Kinek mi tetszik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 13:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Mi is bajban vagyunk a nevekkel....

37+6 vagyok.

Nekünk elözször a tipp Alexander volt.Aztán rájöttünk,hogy nem ok,így a fe´rjem kitalálta,hogy Michael.Nekem tetszik az Andre,Roland,Richard.(Németország,mielött valaki lehurrog....)

2010. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Az általad írottak közül a Bendegúz.
2010. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
69%
Hivjatok csak egyszeruen Attila-nak azzal nem hibazhattok.Nincs ra gunynev es jo hangzasa van.Becenevkent kesobb lehet Attis.Tudom hogy jo nev mert engem is igy hivnak:) !!! Meg egy par: Gergo,Roland,Tamas,Csaba.
2010. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Boldizsár????????:)
2010. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Első vagyok!A Bendegúz nagyon aranyos!Először én is ezt nézegettem,de utána rájöttem,hogy szegénynek felnőtt korában nem e lesz rossz ez a név!Nem nagyon tudom elképzelni egy férfihez ezt a nevet!:-)
2010. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Amiket te írtál közülük nekem az Ezekiel tetszik,de ha már prófétai akkor inkám Joachim(nemtudom így írják e itthon)...régen mamám idejében is divatom volt,sőt kerianyum huga a fiának is ezt akarta(nem cigányok mielőtt vki...)


Amúgy Olivér,Bendegúz,Valentin (azt nagyon szeretem), Áron, Ábel , Samu ?

2010. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekem két fiam van egyik Szabolcs A kicsit Máténak hívják.
2010. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Vezeték név nem publikus :)

Tudom hogy így nehéz tanácsot adni, de köszönöm a válaszokat. Azért így könnyebb dolgom van.

Eddig mindegyik tetszik, csak sajnos az Attila név nem.

Na meg aztán van is a családban.

2010. febr. 19. 14:08
 19/25 anonim ***** válasza:
30%
Bálint, Patrik?
2010. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
30%

szia.

Az én kisfiamat Rajmund Benjaminnak hívják.

De nekem tetszik még a Darrell,Noel és a Bercel is.

2010. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!