Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-11 hetes terhes kismamak...

10-11 hetes terhes kismamak hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Masodik gyerek lesz,de annyira mas ez a terhessegem. 6-8.hetet vegighanytam, az elmult 5 hetben voltam egyszer influenzas most meg eros megfazassal fel sem tudok kelni. Fajnak a csipo es medence csontjaim, hulla vagyok egesz nap..

annyira biuom benne hogy hamarosan erore kapok.


2015. ápr. 8. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
8. hét végén vagyok, szintén második baba. Sosem voltak terhestüneteim, most 3 napja nem bírok enni, rettenetesen rosszul vagyok. Állandóan fáradt vagyok, és most már napi szokásommá vált bőgni valamin. El sem hiszem, hogy ilyen instabil is tudok lenni. Nem stílusom... de most nagyon ki vagyok. Sajnálom, hogy beteg lettél, remélem, mielőbb helyrejössz! Kitartás! :)
2015. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11 hetes terhes vagyok a 3-dik babámmal:)Szerencsére csak néhányszor volt kisebb émelygés ami már elmúlt,de állandóan fáradt vagyok és álmos:(én is úgy érzem magam mintha kiszívtak volna belőlem minden életerőt,remélem hamarosan jobb lesz:)
2015. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom,valahogyan majd csak kibirjuk.☺

mikorra vagytok kiirva?en oktober 29.

2015. ápr. 8. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 10 hetes vagyok és eddig a világ végét éltem meg. Hányás, hányinger, émelygés, extra fáradtság, hasmenés majd szorulás, álmatlanság, szag és ételundor, étvágytalanság. Rendesen éreztem ahogy elöntenek a hormonok és arra a napra végem volt..

Mostanra már viszonylag jól vagyok, van étvágyam, nem hányok, nincs émelygés. Remélem így is marad.

Neked meg kitartás, gyógyulást kívánok! Puszi

2015. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok!eredetileg nov. 2-re vagyok kiírva de hamarébb lesz meg min. 10 nappal,mert ez lesz a 3-dik császárom:)
2015. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!