Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, voltam...

6 hetes terhes vagyok, voltam dokinál és kiderült az is hogy van egy cisztám a bal petefészkemen. Milyen hatással lehet ez a babámra? Kockázatos most ezt kezelni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ez sokmindenkinél kialakul a hormonok miatt majd fel fog szívódni.Nyugi.
2008. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Addig amíg nem fáj,és nem nő,addig nem fogják bántani.Ha viszont már fáj,görcsöl akkor egy kisműtéttel el fogják távolítani,úgy hogy a babódnak ne essen bántódása.Jó egészséget!27 hetes kismami
2008. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nagy részüket nem kell kezelni, magától felszívódik.Nekem 8 cm-es volt, de mivel nem fájt, nem is foglalkoztak vele. Legtöbbje természetes sárgatest-ciszta, ártalmatlan.

Jó egészséget nektek!

2008. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, amikor én előszőr voltam 6 hetesen ultrahangon,akkor nekem is találtak egy 33 mm-es cisztát. akkor én is nagyon megilyedtem,de mondta a doki,hogy 2 hét alatt fel fog szívódni, ez tök természetes a terhes nőknél. vissza is mentem 8 hetesen és már nyoma sem volt neki. most 20 hetes a kisfiam és minden a legnagyobb rendben van.
2008. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A dokid nem mondta el, hogy mi a következő lépés?

Van akinek felszívódik a terhesség során.

Van, akit megműtenek, de a babának nem lesz semmi baja.

Van, akinél megvárják a szülést, és utána foglalkoznak vele.

Ha a kicsinek baja lenne tőle, akkor a dokid szólt volna.

Nem egyedülálló eset ez amúgy, a hormonok miatt van akinél kialakul.

2008. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat,most már megnyugodtam!
2008. aug. 27. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!