Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire kockazatos 8-9...

Mennyire kockazatos 8-9 honapos terhesen utazni?

Figyelt kérdés
Nemetorszagban elek a baratommal,akivel bevalaltunk egy babat,es most keszulunk a polgareskuvonkre.De mivel en roman allampolgar vagyok,ezert hazakell utazzak,mivel csak szemelyesen adjak ki a szukseges papirokat.Felek az utazastol.
2010. febr. 23. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó hónapban már nagyon keményedett a hasam, akárhányszor rámentem egy kátyura, az meg van pár darab azért.

Repülővel már nem mehetsz, úgy tudom.

Ha neki is indultok kocsival, sokszor álljatok meg pihenni, nehogy bevizesedjen a ládad. Legyen kéznél a kórházi csomagod, hátha rád tör a szülhetnék közben.

2010. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem ilyen egyszeru,mivel nem sajat autoval,hannem vagy buszal,vagy peddig egy taggal aki tobb utast szallit romaniaba.Miattam biztos nem allnak meg amikor en akarom.Nem szeretnek az uton szulni,mert kitudja melyik orszagba jonne ram,es nincs senki aki velem lenne ilyen helyzetbe.A parom nem tud velem jonni.
2010. febr. 23. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én biztos nem indulnék már el a helyedben... Főleg busszal nem,azzal még több idő.

Én már az utolsó időkben nagyon nem szerettem utazgatni,nekem is keményedett a hasam,és kényelmetlen volt

2010. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!