Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama a párom. A...

8 hetes kismama a párom. A szex árthat a babának? Milyen pózokat javasoltok amivel nem okozok kárt a babának? Lehet buta kérdés, de a méret számít ilyenkor?

Figyelt kérdés

Lombik kezelésen voltunk, elsőre sikerült de egy hetet barnázott és egyszer vérzett is de szerintem csak vizsgálat miatt.

A baba jól van :)


Szerintetek a szex ártalmas lehet?



2015. ápr. 10. 15:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Bocsi mobillal irok. Szoval szombat delutan elmult es szerda delelott mentunk vissza :)

Jovogetnek a tunetek is mint mellviszketes de szeremcsere nem hanyos a parom nincs mas tunet a cickoi mereten kivul ;)


Remelem lany lesz es olyan szep mint a felesegem :)

2015. ápr. 11. 14:32
 12/16 anonim ***** válasza:
Barnázás vérzés esetél vagy eltiltanak vagy nagyon óvatos szexet javasolnak. Nekünk az utóbbit javasolta a doki,de mi nem mertünk,nem kockáztattunk.
2015. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mi sem fogunk, 11 heti ultrahangra megyünk ott majd rákérdezek újra mit mondanak. A feleségemnek semmi baja csak a cickói fájnak,és kívánja csak én parázok kicsit.
2015. ápr. 13. 12:49
 14/16 A kérdező kommentje:
Még mindig nem szexelünk, én már megőrülök a feleségem is de a babáért mindent, most megyünk majd 12 heti ultrahangra és akkor rákérdezek de félek mert ártani nem akarok a babának! Furcsa. Nem hiszem el hogy csak én vagyok így egyedül.
2015. ápr. 26. 21:12
 15/16 anonim ***** válasza:
hát gondolj arra,hogy akik pl. veszélyeztetettek, 9 hónapig totál semmit nem csinálhatnak. majd megkérdezitek az orvost,hogy mit lehet mit nem. pl. van aki az orgazmustól is el van tiltva,más csak a behatolástól. de ki kell bírni ha nem lehet azt is
2015. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Spontán terhesség barnázás nálam. Igyekeztünk óvatosan szexelni,de abból a 3 alkalomból is barnázás lett. Nagyon féltettem a babánkat. Megvártuk a 16 hetet utána szexeltünk de óvatosan.. :) Akkor már nem volt barnázás. :)
2015. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!