Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhes vagyok?

Veszélyeztetett terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Első terhességem problémamentes volt, a második 6 hetes korában spontán elment, most 5 hetes vagyok. Kell vigyáznom vagy nem annyira?
2015. ápr. 11. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy vetéléstől nem vagy veszélyeztetett. Nos rájöttek a vetélés okára? Általában fejlődési rendellenesség ami nem ismétlődik, így nincs teendő.
2015. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
6 hetes vetélésnél senki se fogja megmondani, hogy mi volt az oka. Ettől még remélhetőleg nem lesz semmi gond. Ha nagyon-nagyon aggódsz, kérdezd meg a dokidat, nem írna-e fel progeszteronpótlást, ha anyai ok állt a vetélés hátterében, és nem az embrió halt el, akkor annak esetleg progeszteronhiány lehetett az oka. Ennyit tehetsz most az esetleges fennálló veszélyek kivédésére, mást nem nagyon. De ha a dokid lebeszél, akkor fogadd el a véleményét. Remélem, minden rendben lesz!
2015. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vetélések után az újabb babára,nagyon kell vigyázni.Ilyen korban miért ment el,az soha nem fog kiderülni.Gyógyszert és nagyobb figyelmet kapsz.
2015. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anya kétszer vetélt el egymás után,még a 3-ik hónap végén. Ezért veszélyeztetett terhes volt már,és sárgatest hormon pótlásra, Utrogestan-t kapott. Meg is maradt a baba és már 7 éves kis ördög. Nagyon vigyázz,de azért ne kezeld magad úgy mint egy hímes tojást,mert az sem jó. Ne erőltesd meg magad,ne nyújtózkodj annyira,hogy a hasad húzódjon és ne emelj nehezet.
2015. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vetélésnél mindegy mi az ok,az embrió hal el így is úgy is. Ezt hívják vetélésnek...
2015. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!