Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet érezni a magzatvíz...

Lehet érezni a magzatvíz elfolyását, ha éppen fürdök?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék még egy utolsót pancsolni a két éves kislányommal, mielőtt megérkezik a baba, mert utána sajnos nem sok időm lenne erre, de holnap leszek 39 hetes terhes. Tudom, hogy nem ajánlott fürdeni terhesen, de ma nézték, zárt a méhszáj és nincs is fertőzésem. Nem lenne meleg a víz, hanem éppen hogy kényelmes. Szerintetek érezném, ha elfolyna a magzatvíz fürdés közben? Vagy az szülésig folyamatosan érezhető? Köszi szépen a válaszokat előre is :)

2015. ápr. 13. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, ha elfolyik az egész(azaz nem szivárog napokon át)az olyan mintha egyfolytában pisilnél, ömlik, köhögésre erőfeszítésre erősödik


én észrevettem volna fürdés közben is


DE hallottam olyanról is, hogy valaki képes volt álmában megszülni, annyira nem vette észre..

2015. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, amikor a lányomnál elfolyt, akkor sem egyszerre az egész, hanem először sok, utána csepegett, lezuhanyoztam, utána megint sok és így ment, amíg nem jött a mentő, utána pedig csak csöpögött a betétre, amíg meg nem vizsgált az orvos, mert akkor is rengeteg jött. Picit megnyugtattál :) Köszi szépen :)
2015. ápr. 13. 20:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Álmában megszült? Hűha :D Akkor ő nagyon szerencsés lehetett, persze csak ha a sírásra azért csak felébredt :D Érdekes dolgok vannak :)
2015. ápr. 13. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a tipikus filmes, zubogva áradó magzatvízelfolyásom volt. Egy rándulás a pocakomban és zutty! Épp, hogy kiértem a konyhába, hogy ne a háló szőnyegére csorogjon, hanem a kőre.

Onnantól folyamatosan folyt, betét, bugyi, nadrág térdig, minden elázott.

Ha megindult a magzatvíz szivárgás, az folyamatosan folyni fog, nem áll el.

Nyugi és menj pancsikolni a nagylánnyal!

2015. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!