Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok....

11 hetes terhes vagyok. Létezhet, hogy ilyen korán a terhességtől fáj a derekam?

Figyelt kérdés
Anyósom szerint igen. Ezelőtt sosem fájt így mint most. Mikor takarítás után lepihenek egy kicsit, és lefekszek az ágyra, nagyon nehezen tudok felkelni. Annyira belenyilalgat a fájdalom. Most is alig birok az egyik lábamra ráállni, mert akkor nagyon fáj. Szerintetek lehet, hogy már ilyen korán nyúlnának a szalagok? Vagy mitől lehet?
2010. febr. 20. 12:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Óvatosan a takarítással. Szerintem lehet mindent csinálni, csak lassabban és több pihenéssel.

Én most 23 hetes vagyok, nekem kb 3-4 hete fáj a derekam, napközben nem, csak ha lepihenek este és valami miatt fel kell kelnem...na az elég rossz.

2010. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt az érzést ismerem, hogyha megpihen a derekam, utána fáj! Nektek is jó egészséget kívánok!
2010. febr. 20. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!