Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerdán múlott egy hete, hogy...

Szerdán múlott egy hete, hogy meg kellett volna jönni a mentsruációmnak. Csináltam egymás utáni napokon 2 db Lilly tesztet, de mindkettő negatív lett. Ki volt már ilyen helyzetben? Valami megnyugtatót tudtok e?

Figyelt kérdés
Passz, hogy terhes vagyok e, vagy csak képzelem, de a mellbimbóim nagyon égnek és érzek alhasi szúrásokat is, olyan érzés mintha meg akarna jönni.Kicsit félek, nem attól, hogy terhes vagyok, hanem attól hogy esetleg méhen kívüli. Hétfőn megyek dokihoz, félek.
2010. febr. 20. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem már gyanúsan terhesség,a teszt pedig még nem mutatta,de nekem is van egy lányom,akit nem mutatott a teszt.Hétfőn kiderül,gondolom uh-ra küld,mert ilyen pici terhességet még nem tud kitapintani.
2010. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A méhen kívülit is kimutatja a teszt, ha mutat valamit egyátalán. Teszttel nem tudsz különbséget tenni hogy jó helyen van e a kicsi vagy sem. Hétfőn a doki biztosat fog mondani, elküld vérvételre biztosan, abból ki kell hogy derüljön, ha uh-n nem lát semmit akkor is.

Szurkolok!

2010. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a pozitív válaszokat!Rendesek vagytok!

Tegnap voltam dokinál, csütörtökön megyek Uh-ra, de most attól félek nehogy ciszta legyen. Szorítsatok nekem!

2010. febr. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!