Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti ultrahang előtt álló...

12. heti ultrahang előtt álló kismamák vagytok most itt?

Figyelt kérdés

Mikor mentek, hányadik baba lesz?

Nekem második, és jobban izgulok, mint az elsővel.


2015. ápr. 18. 06:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én jövő hétre, 11 hét 4 naposan kaptam időpontot. Első babánk, izgulunk a férjemmel, nagyon várjuk, hogy láthassuk végre. Neked sokat változott az alakod? Nekem már mondták páran, hogy látszik az alhasamon és a testtartásomon, hogy van odabent valaki :) meg kezd eltűnni az amúgy se túl karcsú derekam.
2015. ápr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos elég nagy hasam maradt az előzővel, kb mint egy 8-20 hetesnek, de a többi testrészem visszanyerte az alakját.

Én 12+5-ön megyek uh-ra.

Izgulunk. :)

2015. ápr. 18. 07:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én május6ra kaptam időpontot, akkor 13hetes leszek. Már nagyon várom, hogy lássam :) Első baba, és már a 8héttől látszik a pocakom, amin eléggé meglepődtem, hogy ilyen hamar:)

10+3hkm

2015. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elsőnél nekem is hamar látszott, de nem 8 hetesen. :)
2015. ápr. 18. 08:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!én most hétfőn megyek UH-ra:)12 hetes leszek pontosan akkor,amúgy 3-dik baba lesz:)és minél többedik baba annál jobban izgulok,már alig várom hogy láthassam:)van egy fiam meg egy lányom de most úgy érzem fiam lesz megint,nektek is van megérzésetek?
2015. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mezei Bea válasza:
Maj 1 en lesz az elso ultrahangom 12 hetes . Ti ,hogy birjatok a rosszuletet ? En 24 oraba rosszul vagyok . 2.baba ! Elsonel tok Jol voltam .
2015. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

12+5-on megyunk szerdan. nekem is tart meg az emelyges,de legalabb elertem hogy ne hizak rogton az elejen mint az elsovel. Keves etelt kivanok es keveset.

Hat egeszsegugyileg aggodom h minden rendben legyen vele,de megint fiu fele huz a szivem es a ferjeme is... Viszont mindenki mas a csaladba lanyt szeretne.azt mondjak a lanyokal szoktak rosszabbul lenni terhesseg alatt.

2015. ápr. 18. 17:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek rosszulléteim. Egy kis ideig fel voltam puffadva, és megnőttek a cickók, kb ennyi terhestünetet produkáltam. :) 1-es voltam
2015. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ti mikor mentek 4d uh-ra es hova?
2015. ápr. 18. 17:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! En nagyon varom mar, habar kicsit kesobb idopontra hivott vissza a doki. Most 11+5 vagyok, es 12+6 hetesre hívott vissza.

Nagyon szeretnenk mar latni, biztos elsirom magam.

Elso baba, es a hasamon meg nem latszik, csak a puffadas. A derekam nekem is szelesedett.

2015. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!