Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti uh-an mas is latta...

12. heti uh-an mas is latta hogy kis kuki van a baba laba kozott? Tobbi lent

Figyelt kérdés
12.uh-n tokeletesen lattuk hogy kis kuki szeru van a baba laba kozott de nekem az ultahangos holgy azt mondta ilyenkor mindegyik babanak ilyen van meg a laba kozott ez tenyleg igaz>vagy azert elkonyvelhetem a kisfiut magamnak?Kerlek irjatok tapasztalt anyukak!!!Koszonom 13+4 km

2015. ápr. 14. 16:08
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
egyebkent nagyon orulnek a kisfiunak :) es legalabb tudnank a nemet tudnam mit vasaroljak neki
2015. ápr. 14. 16:10
 2/21 anonim ***** válasza:

kicsit off a válaszom, de én is most vagyok 12 hetes, csütörtökön megyek uh-ra.

Én nem nagyon élem bele magam hogy megnézik a nemét, de annyira nem is tartom fontosnak még.Nézzék meg azt hogy egészséges-e, és ennyi a fontos.

De én sztk-ba megyek.

Te magándokihoz jársz? Vagy sztk-ba is néznek nemet már most?

De szerintem azért 12 hetesen még feleslegese vásárolgatnál, addig még lehet kislány is belőle :)

2015. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Tapasztalt anyuka ugyan nem vagyok, de én is láttam határozottan a kukit! Ultrahangos orvos szerint ez azt jelenti, hogy 80 %, hogy kisfiú, gondolom pont azért, mert még olyan kicsike az egész baba, és akár köldökzsinór is lehetett volna. Bár a kép alapján meglepett volna, ha ezek után kislány... aztán 19 hetesen már 100%-ra mondták, hogy fiú :-)
2015. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Jó minőségű géppel, jó szakember ilyenkor már meg tudja mondani.


De tény, hogy a nemiszerv kezdetben hasonló dudorból alakul át. Az egyik részéből csikló vagy pénisz lesz, a másikból pedig herezacskó vagy nagyajkak. Evolúciós szempontból nőnek indul minden baba, de a genetikai kód alapján a nemi szervek a harmadik hónap táján kezdenek el differenciálódni úgy, hogy külső szemlélő is meg tudja különböztetni őket.

2015. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat en kulfoldon elek es itt kirendelt korhazban random orvos nez meg minden alkalomma de annyira kristalytista volt a kep es annyira mutogatta magat hogy nem lehetett volna nem latni ,termeszetesen egeszseg meglegyen,en mar vasaroltam 4-5 unisex rucit turelmetlen vagyok mert sokara jott ossze a baba(3 es fel ev) csupan kivancsi voltam ki mit tapasztalt.Koszonom meg 1* a valaszokat!
2015. ápr. 14. 16:25
 6/21 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem nagyon jo minosegu volt az uh !!de a fiatal holgy lehet meg nem volt olyan tapasztalt!!

2015. ápr. 14. 16:27
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekünk is kukit mutatott a fiatalember 12 hetesen :) a szonográfus hölgy azt mondta, visszaadja a diplomáját, ha lány! Szóval meg lehet már mondani ilyenkor, szerencsés esetben.
2015. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
kedves utolso eloszor is koszonom a valaszod!neked megszuletett mar a picur?
2015. ápr. 14. 16:31
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen, már 15 hónapos! ő végig ilyen mutogatós volt, minden uh-n látszott, mije van :)
2015. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

o sem volt szegyenlos nagyon mutogatta magat :) gratulalok a picihez ,terveztek neki tesot???

majus 20.-an tutira megmondjak elvileg addig meg veszek 1-2 unisex holmit,nagyon kivancsi vagyok :)

2015. ápr. 14. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!