Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok. Hogy mondjam...

Terhes vagyok. Hogy mondjam el páromnak?

Figyelt kérdés

Már 6 hetes terhes vagyok a nőgyógyász szerint. A párom még várni akart a dologgal. Elvetetni semmiképpen nem szeretném, gyilkosságnak tartom.

Még mielőtt valaki belekötne, védekeztünk. Hogyan adjam tudtára? Mit csináljak? Hogy kevésbé legyen neki "sokkoló" ?


Jöhetnek a piszkálódások is, mert úgyis lesznek.



2015. ápr. 18. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát az biztos, hogy a legjobb út az őszinteség. Bárhogy is mondod el neki, minél előbb, annál jobb.

Szólsz neki, hogy beszélnetek kell és nem fog örülni. És elmondod hogy orvosnál voltál, babát vársz.


Semmi közöm hozzá de hány évesek vagytok? Dolgoztok? Stabil a kapcsolatotok? Ha ezek rendben vannak akkor Úgyis örülni fog előbb vagy utóbb a ténynek. Ha valami viszont kifogásolható akkor már lehet se eleinte sem kicsit később sem lesz boldog a ténnyel. Próbáld azért belevonni, nem jó egy ilyen kérdést egyedül eldönteni mikor kettőtök élete van ekkora változás előtt.

2015. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 20 ő meg 26 éves. Ő rendesen dolgozik, én meg iskola mellett. A kapcsolatunk stabil.
2015. ápr. 18. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor jobb lett volna várni, azért egy fizu elég necces eltartani egy családot.

Tényleg legalább majd hallgasd meg, ne hurrogd le egyből. Megbeszélitek. És készülj fel arra, hogy a hír után ő nem fogja fel egyből, pasiknak a tervezett baba esetén is több idő kell, amíg tudatosul bennük.

2015. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak őszintén és minél előbb. És csak ketten legyetek, hogy legyen lehetősége felfogni, ha kell elsőre kikáromkodni magát, hisz ha nem akarta erre is számíthatsz. Aztán nyugodtan beszéljétek meg, hogyan tovább.
2015. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát gondolom házban laktok, sok a házimunka ilyenkor, este amikor bemegy a házba ,fáradtan, mondjad azt és mutasd: itt a kiscipő.
2015. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vettem egy fehér kis cipőt.

Azt adtam oda...bár mi terveztük!

Gratulálok :)

2015. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!