Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb borda alatt furcsa érzés...

Jobb borda alatt furcsa érzés 16 hetesen. Mi ez?

Figyelt kérdés
Furcsa érzés alatt azt értem, hogy olyan, mintha remegve néha, mintha "buggyanna" ott valami. Sajna nem tudom jobban leírni. Nem fáj, nem szúr. Ez már lehet a baba, vagy az epémmel van baj? Étvágya van, széklet normális igaz, 2naponta van.

2015. ápr. 12. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a baba picike még, bordáig nem érhet. Szerintem csak nagyon szeretned már érezni őt nem?
2015. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi ne parázz rá. Lehet simán bélmozgás is. Nekem a hasam aljába szokott ilyen lenni. Olyan mintha a magzatvíz bugyogna,lehet az is. Én már jócskán a végén járok,még 3-4 hetem van,így normális. De neked még nem a kicsi és nem is az epéd. :D
2015. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De bélmozgás a mell alatt érződne közvetlenül? Ilyen korán is?
2015. ápr. 12. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
A bélmozgás teljesen független a terhességtől. Lehet érezni akkor is ha nem vagy terhes. Mivel nő a méhed és egyre feljebb kerül,nyomódnak a belek,a gyomor,így érezheted ott is. :)
2015. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok és pár napja esténként fekve már érzem 1-1et bukfencezni a kicsit, de lent nem fent :)
2015. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van egy kép hogy most kb mekkora helyen van a pici és hol. Én 19 hetes vagyok,de nekem is még nagyon lent lehet csak érezni. Köldök alatt. Boldog babavárást :-)

2015. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!