Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egesz nap valtakozva tompa es...

Egesz nap valtakozva tompa es kicsit erosebb hasi fajdalmaim vannak. Termeszetes ez? 9 hetes km vagyok es ez az elso terhessegem. Csak hogy ne erjen felkeszuletlenul, kerdezem, hogy veteles eseten mi a teendo?

Figyelt kérdés
Ilyenkor fel lehet hivni akar ejszaka is az orvosodat akihez jarsz (meg csak ketszer voltam nala,nincs megbeszelve hogy nala fogok szulni)?Koszonom a valaszokat.
2010. febr. 20. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vérzel nincs gond, de nyugodtan menj el az orvoshoz, hogy megnyugodj. Nekem a 8. héten kezdődött a görcs és én kaptam rá 3x1 no-spát. A 11. héten elmúlt. Én is megijedtem mert napi rendszerességgel görcsöltem, de nem volt gond.

38 hetes

2010. febr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem természetes. A dokidat pedig hiába hívod fel éjjel, vizsgálat nélkül nem tud mondani semmit. Inkább menj be ilyenkor ügyeletre. Amúgy a vetélés előjele a barnázás. És ne aggód túl ezt a dolgot, még nagyon az elején jársz! A hasfájás lehet emésztőrendszeri is, illetve majd később úgy a 20. hét környékén a méhszalagok nyúlásának a jele.

Kellemes babavárást.

2010. febr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. En is 9 hetes vagyok, es nekem is szokott ilyen lenni. Vagyis inkabb ilyen kicsit elesebb szurkalasok neha. Ugyan orvossal meg nem beszeltem errol, de mar sokat olvasgattam, es mindenhol azt irjak, hogy ez tok normalis, mert a mehszalagok mar most nyulnak, meg novekszik a meh is ugye. Tehat amig nincsenek eros gorcseid es verzesed, addig nincs baj! Max. ha kicsit surubben fordulnak elo ezek az enyhebb fajasok, akkor pihenj egy kicsit tobbet!
2010. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!