Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy éjszakánként...

Normális, hogy éjszakánként kényszeredetten nyújtózkodnom kell minden egyes testhelyzet váltásnál? 28 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Általában az oldalamon alszom, de mikor meg akarok fordulni, akkor mindig nyújtózkodnom kell. Az utóbbi 3 napban, meg összekötődött a nyújtózkodás azzal, hogy ráfeszítek az alhasamra, mintha nyomni kellene.
2010. febr. 21. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem most van a második terhességem. Világ életemben jó alvó voltam, de most a 23. hét óta (29 hetes vagyok), én is állandóan forgolódok és nem találom a helyem. Ma már odáig jutottam, hogy 3-6-ig nem is tudtam aludni. Ezek a pasik (kisfiam lesz) kiborítóak. :) Neked is fiad lesz?
2010. febr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen fiú lesz. :)
2010. febr. 21. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Így visszagondolva nekem is 27-28 hét körül volt ez ha bárhova fordultam nyujtozkodtam.Most 32 hetes vagyok nem is vettem észre de elmult.Én 24 hétig szinte semmit nem aludtam,mióta nagy a pocim meg tutok :)én fordítva működöm ugy látszik.Jó babavárást,ha kérdésed van bátran írj.
2010. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nekem az első kislány lett. Semmi bajom nem volt a terhesség alatt. De ez a kis pasi. Mások is mondták már, hogy a fiúk ilyenek. Kénytelen vagyok elhinni. Mi lesz ha megszületik? :)
2010. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok, és kislányunk lesz, de szinte minden éjjel felébredek és forgolódok egy órát mire újra el tudok aludni, sehogy nem jó, nem találom a helyem,állandóan nyújtóznék. Úgyhogy szerintem ez nem függ attól hogy kisfiú vagy kislány van odabent.
2010. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!