Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30+5 hetes vagyok, magzatvizem...

30+5 hetes vagyok, magzatvizem a normálhoz közelít vagy néha kevesebb. Van vmi praktika, amivel növelni lehetne? Jelenleg bent fekszem kórházban már 3 hete.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg folyadékot igyál! Bent nem mondanak semmit?
2015. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pihenés, víz. HAllottam még chilit is, de azt azért durvának tartom. :D

Szőlőcukor talán...

2015. ápr. 21. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem meg lényegesebben több mint kéne :(


Na de amúgy qzt olvastam h ivással, nem ivással ezt nem lehet szabályozni. Pihenni kell sokat ezt írták. De ez sem biztos h megnöveli.

2015. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is joval tobb sajnos.nem tudjak miert.en adnek neked :) de szerintdm ha normalhoz kozelit ahogu irtad akkor ne aggodj. Alkati kerdes is,bar nekem a stressz novelte meg.megsem ajanlanam hogu idegeskej...pihenj es nemsokara tul leszel te is ezeken.
2015. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 26 hetesen magan uh laborban mondtak h kicsit kevesebb mint kene. Orvosom elkuldott genetikai tanacsadasra. 7!! ora alatt kerultem sorra. Tuzetesen tneztek a babamat. Semmi gond nem volt. Mostmar 2,5 eves,kistesojat varjuk. ☺

ne parazz ha csak kicsit mondtak kevesebbnek lehet h egy masik uh gepen nem is lesz kevesebb. Ha nagy gond van kuldenek tovabbi vizsgalatokra.

2015. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem parázok, mert amúgy rendben van minden, de pénteken lesz még egy AFI mérés, és ha jó a víz, lehetne mennem haza.
2015. ápr. 21. 16:45
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor remelem minden rendben lesz! azert jobb otthon...
2015. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hazaengedtek. 58-as AFI-val jöttem be, 142-vel jöhettem haza. Sok pihenés, rengeteg folyadék.
2015. máj. 6. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!