Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem fektet be a dokim?...

Miért nem fektet be a dokim? Kevesebb a magzatvizem de ő ilyen nyugodt? 33hkm

Figyelt kérdés

A hét elején vettek észre, hogy kevesebb a magzatvizem az átlagosnál eddig mindig rendben volt. Azért mentem dokihoz mert bő vizes folyasom volt és azt hittem sziivarog. . Kiderult, hogy gombam van de nem szivárog a víz. Azt mondta kevesebb, de nem látja olyan drasztikusan a helyzetet mint én hiszem, hogy az és valami 5cmes zsebből magyarázott, hogx az meg van bőven. .

Nem kellene ellenőriznie legalább hetente a víz állapotát? Legközelebb masfelhet múlva megyek uh-ra addig megorulok!

Menjek el külön szonografushoz? Vagy üljek a fenekemen és várjam ki a másfél hetet? :)


2014. nov. 8. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen, üljél a fenekeden, mert te itt most túlpánikolod a dolgokat. Ha azt mondja a doki hogy jó akkor jó, nem kell odaképzelni nem létező dolgokat.
2014. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem gondolom, hogy ez olyan probléma, hogy be kellene feküdni miatta, főleg, hogy a magzatvíz mennyisége folyamatosan változik, és lehet ez pillanatnyi állapot volt, ami egyáltalán nem vészes.
2014. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hétfő este, kedd délután is megneztek, ugyan úgy kevés volt. .
2014. nov. 8. 13:44
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is kevés volt már a vége felé, és engem is 2 hetente néztek. Egysébként 1 hét vagy másfél, az már nem mindegy? De a te magzatvized még nem annyira kevés, higgy és bízz a dokiban. Nem ma kezdte biztosan. Lehet mire legközelebb mész már normál lesz ismét. MAjd ha már nagyon kevés lesz, na akkor meg majd beindítják a szülést. Nekem ez lett végül.
2014. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak a kérdés meddig lehet húzni kevés magzat vízzel. .. nemhiszem, hogy még kéne születnie 34-35 hetesen :(
2014. nov. 8. 14:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Jobban kéne bíznod az orvosban! Nekem vagy 3 hétig kevesebb volt és túlhordtam, indítani kellett! Most teszed a legrosszabbat ha ennyire pánikolsz! Hidd el ha kicsi baj is érzékelned befektetnek, nem fognak életekkel játszani!
2014. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Félre vagytok tájékozódva. Szerintetek semmi sem baj, igaz?

És az orvos nem is hibázhat????

2014. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2014. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is keves volt, biztam az orvosban, aztan majd egy evig jartunk a gyerekkel Deveny tornara, mert oxigenhianyos lett.
2014. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Persze .. megnezte. Vagy 10percig nézegette, azt mondta körül öleli a babát a víz és ő nem látja akkor bajnak ezt a helyzetet. . Jó, csak borzalmas dolgokat lehet olvasni a kevés magzatvizrol. . Akkor rosszul teszem, hogy aggódom? Hisz az uh csak pillanatnyi képet mutat a helyzetről :( a doki is mondta, a víz 4 óránként cserélődik. . Azért figyelem a jeleket hátha szivarogna a víz, vagy fájna a magzat mozgás. Ja, plusz az sem segít a helyzeten, hogy a kislányom harantban fekszik és feszíti a hasam
2014. nov. 8. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!