Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Magzati Diagnosztikai...

A Magzati Diagnosztikai Központban hogy zajlik a kombinált szűrővizsgálat, mennyi ideig tart, mit csinálnak, mikor lesz meg az eredmény? MENNYIRE MEGBÍZHATÓ?

Figyelt kérdés

#kombinált szűrés #Magzati Diagnosztikai Központ
2015. ápr. 21. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérsz időpontot, odamész (pontosak voltak), először ultrahang vizsgálat, ami kb. 20 percig tart. Ezután következik a vérvétel, majd egy rövid "tanácsadás"-nak nevezett dolog, amikor tulajdonképpen elmondják, hogy egy arányszámot kapsz majd, és mi a teendő alacsony, közepes illetve magas kockázat esetén.

Hogy mennyire megbízható, arról pontos leírás van a honlapjukon (álpozitív ill. álnegatív eredmények előfordulása), elég érthető leírással.

1 hét múlva SMS-ben küldenek egy kódot, amivel a honlapon megnézhető az eredmény. Nekem Down-ra 1:1700 lett, ami ugyan alacsony kockázat, de mivel a béta-HCG érték 3,7 lett, javasolták az integrált tesztet. Ezt el is végeztettem, itt már 1:15000-hez lett az eredmény, így nem mentünk tovább a vizsgálatokkal.

2015. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm gyors válaszod. megerősített a döntésemben, mindenképpen. Az integráltban gondolgodom én is, hasonló eset esetén. Még egyszer hálásan köszönöm.
2015. ápr. 22. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, remélem, minden rendben lesz. Boldog babavárást!
2015. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem!!! 40 éves vagyok és a 3. gyermekemet várom. A korom miatt szinte mindenki a magzatvíz vizsgálatot erőlteti, én persze szeretném elkerülni, ezért gondolkodtam a kombinált tesztben, mert teljes meggyőződésem, hogy egészséges és nem kell az a hasbaszúrás......Bár akikkel beszéltem és megcsinálták náluk, nem volt semmi gond, minden rendben ment.Lehet , hogy tényleg az lesz a vége, de akkor is meg kell adnom magunknak az esélyt. Te hány hetes terhes vagy? Én most töltöttem be a 13.hetet.
2015. ápr. 23. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!