Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett? Nyákdugó? Van...

Mi lehetett? Nyákdugó? Van akinek ment így el? 39hkm

Figyelt kérdés

Pár napja távozik már a nyákdugóm! De eddig a tisztaságin vettem észre sárga kocsonyás anyagot! Az előbb voltam pisilni,és mikor kezdtem felállni,akkor még ilyen véres (kevés vér) cucc jött! De ez nem olyan kocsonyás lehetett szerintem,hanem inkább ovusnyákhoz hasonlítanám, de csak láttam! Nem tudtam elemezni!

Szerintetek?

Köszönöm a válaszokat!


2015. ápr. 22. 18:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ülj bele egy nagy kád meleg vízbe. Ha a görcsölgetések erősödnek, akkor megkezdődött a szülés (szerintem ez a helyzet), ha leállnak, akkor még van időd.
2015. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem írta, hogy görcsöl...
2015. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

De írtam,hogy mensiszerűen görcsölök! Csak folyamatosan!

És hogy megnyugodjon az a Válaszoló is,aki lefelelőtlenezett,hogy felhívtam a dokim,mert beletetted a bogarat a fülembe! Azt mondta,hogy valószínű tágulási vérzés volt,mivel nagyon kevés volt,és nincs is több,meg nyákkal együtt volt! Mondta,hogy holnap ugyis megyek!

Kedves Utolsó előtti:jó lenne ha igazad lenne!

2015. ápr. 22. 20:11
 14/20 anonim ***** válasza:

Akkor elnézést, nem olvastam figyelmesen.

Ne aggódj, semmi gond nincs, főleg, hogy a doki is megnyugtatott. Nem lehet mindenki paramami.



12-es

2015. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
6-os vagyok ismét. Nem javaslom most a fürdőt...ha valóban tágulsz,bármi felszállhat és az káros a kicsire nézve. Inkább a tusolást javaslom,nekem azt mondta a doki amikor jóslóim voltak,hogy oda irányítsam a vízsugarat ahol fáj és ha elmúlik akkor jósló,ha csak enyhül vagy még azt sem,akkor már a szülés indult be.
2015. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

H vagy?

Mit mondtak az nst-én készülődik a picurkád?

2015. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Április 23án 15:32 kor 3560grammal és 51cm-el megszületett a kislányom egészségesen! :) <3

Köszönöm a válaszokat

2015. ápr. 24. 01:57
 18/20 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok, jó egészséget és sok örömet nektek! :)
2015. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jajj de jó,gratulálok!! Kitartást és jó egészséget kívánok nektek!! :)
2015. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. ápr. 25. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!