Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet korai terhességnél...

Mitől lehet korai terhességnél barnázás, vérzés?

Figyelt kérdés

Fehér krémes folyásom ma halvány rózsaszínű, majd barna lett végül egy kicsi vér is távozott belőlem.Most már csak barna, de egyáltalán nem nagy mennyíség.A ciklusom szerint 6 hetes terhes vagyok, a doki szerint 4 hetes(4mm petezsák)

Holnapután megyek dokihoz a vérezgetés miatt,szerintetek mi lesz?

Ja és bal oldalt néha élénk tűszerű szúrkálás van


2009. szept. 6. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Reméljük a legjobbakat,és hogy nem lesz gond.

A napokban velem is hasonló volt, sajnos elvesztettem a babát.:((

Pihenj sokat.

Remélem nálad jó vége lesz.

2009. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Terhesség idején az egész alhas vérbő, egyetlen csepp vér ha kicsapódik a hüvbely savas közegében, attól lesz barna a hüvelyváladék. Ha a vér nem a méhből jön, akkor nincs baj.


Pihenj sokat! És ne erőltesd meg magadat. Az orvosnak említsd meg a vérzést és a barnázást, lehet, hogy fog rá adni gyógyszert, hogy megmaradjon a babád. Magne B6 is jót tesz.


Nekem 5 hetesen megindult a vér, azonnal bevágtattunk az ügyeletre. Utrogestant és ágynyugalmat írtak elő. Azóta már többször is volt pár csepp vér, de egyelőre még megvan a baba, most vagyok 8 hetes. Remélem, továbbra is kapaszkodni fog erősen. :-)

2009. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt kis vérzés, többször is. Nekem a petezsák mellett egy haematoma volt, ezért véreztem. Szedtem a Duphastont, ágynyugalom, és minden okés. Most 3 hónapos a kislányom:)

Csak nyugi!

Pihenj sokat!

2009. szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt a hatodik héten, egy vetélés után gondolhatod, hogy bepánikoltam. Akkor a doki nem látott semmilyen elváltozást. Egy hét múlva is volt, akkor már látott egy kis leválást, egy hézagot a petezsák meg a méh között. Sokszor, vagy négyszer barnáztam összesen, az utolsó tartott vagy 4-5 napig, de a babám még mindig megvan. Fő a bizakodás.


20 hetes kismami

2009. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ja, Utrogestant kaptam, a 16. hétig szedtem


20 hetes km

2009. szept. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sziasztok, ma voltam a dokinál,mert több vér jött.Ott van még a baba:)múlt hét óta nőtt a petezsák és már lehet v.mit látni benne, gondolom az a szikhólyag.Szóval kaptam duphastont és magnézium tabletát.És persze fekvés!
2009. szept. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!