Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok és...

9 hetes terhes vagyok és állandóan fázok. Más is volt így?

Figyelt kérdés
Mióta terhes vagyok állandóan fázok de iszonyatosan. Mindenki rövid ujjú pólóban flangál kint én meg majdnem fázok a hosszú ujjúban. Itthon meg még plusz pulcsi is van rajtam, este még két takarót is használok mindehhez. Más is fázott ilyen nagyon? Ez meddig tart?
2015. ápr. 24. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Öt terhességem volt(kettő elment..) és mindegyikkel majd meg fagytam az első időszakban!!
2015. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alacsonyabb vérnyomás okozza :) teljesen normális.
2015. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ellenkezője volt, télen lettem terhes, de ha nem szégyelltem volna komolyan kb. bikiniben jártam volna :D annyira melegem volt állandóan. És a férjemet maki amúgy nem fázós megőrjítettem azzal, hogy állandóan letekertem a fűtést miközben odakinn tomboltak a mínuszok. Na egy szó mint száz, gondolom ezeket (hogy fázol vagy meleged van) a hormonális változások okozzák.
2015. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdésedre nem válaszoltam csak.. Pontosan nem emlékszem de a fáradékonysággal együtt távozott ez is olyan 11-12 hetes korom körül. Majd a végén meg nem győzünk izzadni. :P
2015. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. gyermekem várom, az első trimesztert végigvacogtam mindkettőnél. 10-12. hét között fokozatosan elmúlt.
2015. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
6hkm vagyok. Hétfőtől szerdáig munkahelyen túl is tettem Rajtad, könyvesboltban prémeskapucnis dzsekiben voltam,alatta pulcsi,hosszú ujjú felső. :D Hányinger,fáradtság viszont nincs. úgyhogy nem egyedi a helyzet
2015. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek szerint tényleg általános. Utolsó mosolyogtam egy jót, bár rajtam is hűledeznek, hogy nem sülök meg ennyi ruhában :-) Remélem a 12. hét környékén majd elmúlik mert nekem még erős hányingerrel, szédüléssel és durva fáradtsággal is tarkítva van a dolog :-) Aki még várandós annak további boldog babavárást kívánok! :-)
2015. ápr. 24. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeptemberben estem teherbe, az egész őszt és telet végig vacogtam. Borzalmas volt. Még soha nem éreztem ilyet. Átérzem a helyzeted!!!
2015. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!