Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez pozitív terhess...

-Fanni- kérdése:

Szerintetek ez pozitív terhességi teszt? Benu pregnancy early teszt. Ciklus 26. napján reggeli vizeletből.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szerintetek ez pozitív vagy csak száradási csík? Reggel első vizeletből csináltam, mire hazajöttem a munkából már ilyen lett, tehát időn túl. Ciklus 27. napján reggel csináltam egy X-epilt, az negatív. Holnap kellene megjönnie.
2015. ápr. 25. 07:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Hogy kell hozzá képet felrakni?
2015. ápr. 25. 07:30
 2/20 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu
2015. ápr. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha az x-epil negatív lett,valószínű,hogy a másikon száradási csík van,bár így látatlanba nem merném biztosra mondani. Én is a nem várt előtt egy nappal teszteltem,nem is tudom minek, és negatív lett. Aztán 6 nap múlva teszteltem újra,halvány pozitív lett,esti vizeletből,másnap már kétszer erősebb volt napközben.
2015. ápr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nemsikerül felrakni? :D
2015. ápr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
[link] Sikerült feltöltenem. Mára viszont ez a csík is teljesen eltűnt.. Nem tudom mivan. Ma kellene megjönnie de semmi. Elötte mindig már egy héttel fájni szokott a mellem, most még az sem. Holnap reggel tesztelek Gabriellel.
2015. ápr. 26. 09:30
 6/20 A kérdező kommentje:
Egyébként ez egy 12-es érzékenységű teszt volt, a X-epil viszont azt hiszem 25-ös.
2015. ápr. 26. 09:39
 7/20 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,hát nem merném hangosan mondani,de szerintem ez egy iszonyat halvány pozitív. Ne vegyél ennyi tesztet,várj inkább 2-3 napot és utána ismételj még egyszer. Akkor azért már erősebbnek kéne lennie,ha valóban jól látom,hogy ezen ott a második csík is. :) Drukkolok. :)
2015. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.:)Nagyon boldog lennék ha most sikerülne!! :)
2015. ápr. 26. 14:43
 9/20 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) El is hiszem,hihetetlen élmény,akármilyen nehéz is tud lenni a terhesség,meg utána a nevelés,stb. Amikor nekem is pozitív lett,hát nem tudom leírni mit éreztem. Elképesztő volt. :) Remélem,te is megtapasztalod minél hamarabb!!
2015. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ma reggeli (29.nap) Gabriel negatív. Már tuti nincs babóca :(
2015. ápr. 27. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!