Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ezzel meddig...

Szerintetek ezzel meddig húzhatom? Mit mutat? Kinek volt hasonló és mikor lett baba belőle?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok sok sok jósló fájással, keményedéssel hajnalba sokszor le kell zuhanyoznom hogy rendszereződik e a fájás vagy lecsendesül... [link]


[link]


2015. ápr. 27. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni!


Első lányommal nagyon sok jóslóm volt, mégis a 41. hétig nem bújt ki, úgy kellett megindítani a szülés.

Második lányommal szintén sok jóslóm volt, vele a 37. héten megindult magától a szülés.

Tehát elvileg ugyanolyan tünetekkel egy babát túlhordtam, egyet meg "korán" megszültem...

Szóval jósló ide vagy oda, nem lehet tudni!

Az viszont biztos, hogy már a végén vagy, tehát bármi lehetséges.

Könnyű szülést!

2015. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem jó gyors lesz kisfiammal a 39.hétre szültem és vele semmi fájás nem volt csak mikor ki akart bújni
2015. ápr. 27. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!