Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik ilyen magánkórház?

Létezik ilyen magánkórház?

Figyelt kérdés
Január 13-án volt abortuszom . Most ismét terhes vagyok , GYÓGYSZER ÉS ÓVSZER MELLETT. 2 gyermekem van , nem akarok még egyet ezért is védekztünk ennyire . Tablettát rendesen szedtem , úgy hogy nem is értem . Előző terhességemnél nem védekeztünk -tudom felelőtlenség, tisztában vagyok vele - létezik olyan kórház ahol csinálnának abortuszt ? Nem akarom tönkretenni a gyerekeim életét , igy is keveset vagyok velük, párom ráadásul vidéken dolgozik .. Negativ kommenteket nem kérek .

2015. ápr. 29. 08:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden kórházban csinálnak abortuszt.
2015. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Így van minden kórházban csinálnak, viszont arra készülj fel, hogy ez nem úgy megy, hogy elmész a nőgyógyászhoz és mondod, hogy abortuszt szeretnél, másnap meg elveszik. Végig kell vinni a hivatalos procedúrát, úgyhogy nem tudom mennyi idős terhes vagy, de minél hamarabb keress fel egyet, hogy beleférhess az időbe.
2015. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom , hogy min kell végigmenni , sajnos. De mivel 3 hónapja volt abortuszom, nemtudom , hogy egyeltalán csinálnak-e .. fél éven belül. Szőrnyü dolog , tudom .. De nemtudok mást tenni.
2015. ápr. 29. 08:32
 4/14 anonim ***** válasza:
ha fél éven belül kettő csúszott be,nagyon rossz gyógyszert kaptál. mit szedsz?
2015. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Eleg fura törtenet. Eszembe nem jutna gyogyszer mellett meg ovszerrel is vedekezni. Raadasul meg igy is terhes lettel. Igazan termekenyek vagytok. Remelem sikerul megoldanod. Sok sikert.
2015. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon vedonoi ajanlas nelkul nem csinaljak meg magankorhazban sem. Ha ezt beszerzed,akkor a rozsakertiben kedvesen es olcson segitenek. Burokracia nelkul Szlovakiaban vagy Ausztriaban tudod megoldani. Azert tenyleg extra termekenynek kell lennetek ekkora pechhez.
2015. ápr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pedig igy volt . Egyébként az élet minden területén peches vagyok . a Nővérem meddő.. az élet fintora.. Ma reggeli tesztem (első teszt) második vizeletből negativ. 8 napja késik , sosem késett ..
2015. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem irni , hogy én vagyok a kérdező , csak két e-maillal vagyok regisztrálva , mert egy darabig nem tudtam belépni :)
2015. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

BEMÁSOLOM , IGY EGYÉRTELMÜBB :) Pedig igy volt . Egyébként az élet minden területén peches vagyok . a Nővérem meddő.. az élet fintora.. Ma reggeli tesztem (első teszt) második vizeletből negativ. 8 napja késik , sosem késett ..


# 7/8 Időpont ma 15:39 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?

Ja azt elfelejtettem irni , hogy én vagyok a kérdező , csak két e-maillal vagyok regisztrálva , mert egy darabig nem tudtam belépni :)

2015. ápr. 29. 15:42
 10/14 anonim ***** válasza:
ha meddő a nővéred,nem is beszéltetek arról,hogy ő nem fogadba örökbe? pl. azt a babát,akit most te vársz? neked nem kell,de ő biztos vágyik egy babára. jó helyen lenne,tudnád te is,hogy hol van...
2015. ápr. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!