Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Maternity Magánklinika vagy...

Maternity Magánklinika vagy Róbert Magánkórház?

Figyelt kérdés

Maternity-ben voltam egy vizsgálaton,illetve szülőszoba nézésen,de nem igazán volt szimpatikus a hely..

Róbertben viszont annál jobb benyomás volt,így erősen hajlunk feléjük.

Azért megkérdeznélek Titeket is,milyen személyes tapasztalataitok vannak.


2015. jan. 15. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
A Maternity császáraránya kiemelkedően magas. Ha természetes szülésre vágysz, minél kevesebb beavatkozással, a Róbertben jobb esélyeid vannak. Persze, ott is orvosfüggő.
2015. jan. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A szülésről még nem tudok beszámolni, de mi is gondolkoztunk mindkét helyen. Végül a Róbertbe járok terhesgondozásra, és a szülőszoba látogatás engem is meggyőzött.


A barátnőm a Maternityben szült, és elégedett volt, bár a Maternity szerinte is kicsit konzervatívabb. Viszont a környezet talán még szebb.


Én a természetes szülés reményében választottam a Róbertet remélem, hogy össze fog jönni :)

2015. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A materinityben is több orvos van aki kifejezetten természetes-párti. A "kiemelkedő" (bár erről semmi hivatalosat nem láttam) max. azért lehet, mert aki eleve azt akar az oda fog menni, nem a családias, itt minden azért van, hogy gátmetszés nélkül kinyomd kórházba. Minek is menne oda? Nem azt akarja. Így nem csoda a statsztika eredménye..
2015. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Maternityben szultem termeszetes uton. A leheto legjobb dontes volt a korhaz valasztasa. Mind az orvosom, mind a csecsemosok, mind az egyeb szemelyzet es korulmenyek *5-os
2015. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Maternity:


10re volt időpontunk,pár perccel korábban érkeztünk.

Adatfelvétel,várakozás.

30 percig senki nem szólt ezután hozzánk,nagy jövés,menés.

Fél óra után odamentem a recepcióshoz,hogy mi is lesz,11.05 -kor hívtak a rendelbőbe.

Az orvos kedves volt,de semmi különös,itt derült ki,hogy ő nem végez ultrahnagot,mert csak pár orvos csinálja a klinikán(erről egyébként sem telefonban,sem a recepción nem várakoztattak).Kimentem,újabb 20 perc várakozás,újabb bemutatkozás,vetkőzés,ultrahang.Az orvos itt is magyaráz,de monotom,szerintem egy cseppet sem foglalkoznik azzal,hogy értem e vagy sem.

Szülőszoba látogatásnál a szülésznő szintén gépies,egyéni kérdésekre(pl,gátmetszés,kötöttségek,szabályok) csak hárít.A szülőszoba egyébként eléggé kicsi,és tényleg úgy tűnt,hogy nem az alternatív vonalat képviselik.


Nem tudom,hogy csak én fogtam e ki,két,kicsit fásult orvost+szülésznőt,ezért is tettem fel a kérdést.

2015. jan. 16. 23:52
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

26.héten váltottam a Maternity-ről a Róbertre.

Sajnos az állandó várakozás valóban meg volt(igaz,a Róbertben is),de szakmailag és emberileg sem igazán nyújtották a maximumot.

Akit kiemelnék dr.Vida Gábor,akivel egy ügyeletben találkoztam,na ő,szimpatikus,emberileg is normális orvosnak tűnt(kár,hogy akkor kellett vele szembesülnöm,hogy a saját orvosom,annál kevésbé).

Magam részéről sokkal jobbnak tartom a Róbertet,ha az "emberi" oldalát nézzük,akkor különöse

2015. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!