Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem bírok napnta 3x érkezésnél...

Nem bírok napnta 3x érkezésnél többet ennk, ugye nem lehet baja így a babának?

Figyelt kérdés
13hkm
2015. ápr. 30. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Eszel nyilván rendesen és eleget, egészségesen táplálkozol, szóval nyugi, semmi gond nem lesz.:)

Én hiába ettem, szinte az egész terhességemet végig hányingereztem, sőt hánytam is. Szóval hiába ettem, bár szerintem én sem ettem napi 3 étkezésnél többször, sokszor az is kijött.

3960 grammal született a kisfiam és teljesen egészségesen.:)

2015. ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ... ha egészséges vagy, akkor nem gond, ha változatosan eszel csak, de 3-nál többször nem étkezel.

Ha viszont terhességi diabéteszed van, vagy inzulinrezisztenciával futottál neki a terhességnek, akkor lehet baj. Az IR-ből könnyen lesz diabétesz, ha nem megfelelően tartja a kismama a táplálkozást. A terhességi diabétesznek meg közismertek a hatásai a babára nézve.

2015. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos nekem volt terhességi diabéteszem, egynap hatszor kellett VOLNA étkeznem na ez nem jött össze úgy a 36 héttől mert akármit ettem kihánytam reggel ha ránéztem a reggelire már rosszul voltam,, de miután így is teljesen rendben volt a cukrom, igen rendszeresen mértem, a tanácsadó aztmondta lehet hogy nincs is olyan nagy baj, ugyanis nekem senki nem mondta hogy cukorterhelés előtti nap este 6 után fajsúlyos kaját nem szabad enni. én még este 11 kor rántott husoztam, illetve nem szabad stresszelni mert az is felviszi az értéket. Na mi egy szép családi probléma közepén voltunk, így a stresszből is kijutott. Az eredményeim utána már végig renben voltak, soha nem utalt jel terhességi diabéteszre úgy hogy csak részben tartottam a diétát mert napi kettőnél többször nem ettem. De akkor viszont rengeteg zöldséget, pároltan, sütve, főzve és gyümölcsöt ettem. A kislányom 3600 grammal született és 53 centivel, makk egészséges kiscsaj azóta is. 8 hónapos lesz.
2015. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jókat írtok,köszi!!
2015. ápr. 30. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!