Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan anyuka, aki későn...

Van olyan anyuka, aki későn vette észre, hogy babát vár, és addig nem élt valami egészséges életmódot? Lett baja a babának?

Figyelt kérdés
Mondjuk 12-13 hét körül jött rá!
2015. ápr. 22. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
El voltam kotve, igy nem gondoltunk ra. Cigiztem es eleg sokat idegeskedtem. A 16. Heten derult ki, mikor mar rugdosott.
2015. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És nem lett gond? Alkoholt nem fogyasztottál?

Úgy néz ki,hogy az unokahúgom babát vár, ráadásul már 13 hetes, és tegnap derült ki. Ivott alkoholt is hétvégente az elmúlt hetekben, cigizni,ha jól tudom nem cigizik.

2015. ápr. 22. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek meg volt rendesen a mensije az első trimeszterben, ezért nem is gyanakodott. Karácsonyt, szilvesztert végig dorbézolta, majd a januári vizsgaidőszakot végig cigizte. Azért csinált tesztet, mert sokat émelygett (amúgy harmadik terhessége volt már). Mikor kiderült, hogy terhes, már betöltötte a 12. hetet. Már 1,5 éves a kisfia, semmi baja nem lett, egészséges.
2015. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!