Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti betudtátok húzni a hasatoka...

Ti betudtátok húzni a hasatokat 12 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Reggelre tök lapos a hasam és betudom húzni,de estére puffadok:)Ti is így voltatok vele?És létezik,hogy érezhetek néha olyan kis apró buborékolást a szeméremdombom felett? 3 terhességem és határozottan érzem,hogy méhen belül van ez az érzés.Nem látszik csak belül érzem.
2015. máj. 1. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is be tudtam húzni. :)

Meg este mindig nagyobb is volt

Buborékolásra nem emlékszem. :)

2015. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a puffadt hasamat sem tudtam behúzni. Reggel nekem is lapos volt, estefelé meg mint aki 5 hónapos terhes.

Ha két terhesség után így érzed... :))

2015. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Keresgéltem itt az oldalon és azt írták sokan,hogy a többedik terhességnél tényleg lehet ezt érezni,kis buborékolás szerű mozgásokat.Nem képzelem be,mert azután olvastam ezt amikor először éreztem.
2015. máj. 1. 10:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Be tudtam húzni,második terhességnél én is a 12ik héten éreztem először a magzatmozgást és biztos az volt mert már tudtam,hogy az milyen.
2015. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Masodik terhessegnel en is 12 hetesen ereztem eloszor.

Reggelente meg be tudtam huzni a hasam.

2015. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor őt érzem:)
2015. máj. 1. 10:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Ti is ilyesmit éreztetek?
2015. máj. 1. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is 12 hetesen éreztem először a második babámat :) Úgy ahogy te is írtad :) Reggel lapos, este puffadt és már nagyon vártam, hogy igazi terhes pocim legyen, imádtam!

Boldog baba várást!

2015. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 3 babámat várom a puffadás nagyon komoly az első két gyerkőcnél fele ennyire se volt.A buborékolás érzést viszont érzem én is de letudtak annyival,hogy a méhem nő azt érzem vagy a bél gázokat érzem :D De ezek szerint csak nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel,igaz én még csak 10 hetes vagyok de tudom hogy ő az,az kis szerelmem :)
2015. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!