Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakran vagyok gyenge, erőtlen...

Nné Adrea kérdése:

Gyakran vagyok gyenge, erőtlen, ájulás környékez. Hogyan tudom megelőzni? 32hkm

Figyelt kérdés
Orvosom fekvésre intett.Semmi házimunka,torna stb.Megrövidült mehnyak(1,5cm 27héttől)burokrepedes gyanújával is kezeltek ureoplasma fertőzése miatt.
2015. máj. 1. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mennyit segít vajon, de mikor én voltam így azt mondta a doki nem iszom eleget. Az orvosod mit mondott, miért van ez? Méhnyak nekem is rövidebb volt és nem is volt teljes hosszában zárt, de nekem azért, mert már többedik terhesség volt. Kitartás!
2015. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen iszok eleget.Gondolom -napi 2-2 1/2 liter megvan-az elég.A dokim nem mondott semmi különöset.Éppen ezért fordultam ide.köszönöm választ
2015. máj. 1. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Én akkor éreztem magam így, amikor vashiányos voltam. A vaspótlás segített.

Jó egészséget, kitartás!

2015. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszomoritani, de ez egyre inkabb igy lesz a vege fele...en most 39 hetesen mar alig birok ulni is..vitaminok- termeszetes es kivulrol bevitt- fontosak, ahogy irtak vas, c-vitamin, sok gyumolcs, es Pihenj sokat tenyleg!
2015. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szomoritottál el.Inkább megnyugodtam valamennyire,hogy nincs ujabb nyavajam.Vaspotlasra ügyelek már előzőleg is említették.Köszönöm
2015. máj. 1. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor jo ha megnyugodtal :) az a legfontosabb amugy, no stresz!! pihengess , ennyi jutott nekunk igy a vegere :D az egesz terhesseg nehez...de a vege az igazi kinlodas..de lehet azert van igy, hogy a vegen mar a szulest se band, hanem varjuk, hiaba faj :D
2015. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!