Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fekvés tényleg segít megelőz...

A fekvés tényleg segít megelőzni a vetélést?

Figyelt kérdés

A dokim mást nem ajánlott a pecsételgetésem ellen. Valahogy szkeptikus vagyok, hogy csak attól, hogy fekszem, megmarad. Ráadásul utálok is feküdni...

7+3 km


2014. okt. 3. 22:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Gravitáció! A gyerekedért csak kibírod, már nem kell sokat feküdnöd, gondolom csak az első trimeszterig. Persze, utána is kell sokat pihenni de akkor azért már nem egész nap. Szerintem a felfogásoddal van gond, ha igy álsz hozzá akkor...
2014. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jobban örültem volna, ha gyógyszert ír, de persze feküdni fogok...
2014. okt. 3. 22:29
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

Figyelj! Ha ennyire nem érdekel, hogy mi lesz az embrióddal, sétálgass nyugodtan!

Nem erőszak a disznótor, biztosan ismered a mondást.


Én már 2-szer vetéltem, és bármit megtettem volna, csak maradt volna meg. Az én dokim nem volt ennyire körültekintő.

2014. okt. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudod megtenni h fekszel a babád miatt??? Gyógyszer, hát persze már most kezd tömni gyógyszerrel.


Neked nem is kéne gyerek. Írásod alapján kb 17 évesnek mondanálak.

2014. okt. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
3 vetélésem volt. Mit meg nem adtam volna hogy megmaradjon a baba. De sajnos semmi nem segített. Sztem bird ki hogy feküdni kell. Ez a legkevesebb amit megtehetsz érte. Ha nem akarod a babát akkor állj neki nagytakaritani.
2014. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Szia) Nekem is feküdnöm kellett, pecsételő vérzésem volt a várandóság első pillanatától. Én kaptam rá Duphston-t, amitől el is múlt a vérzés, valamint ez a gyógyszer segít, hogy megmaradjon a baba. Most a 15. hét elején vagyok már, és szépen fejlődik a picurkám.

Ha nem múlik el a vérzésed, szerintem egyeztess a dokiddal gyógyszer ügyben.


Üdv

2014. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5 hetesen kezdtem pecsételni,vérzéscsillapító és szigorú fekvés.1 hónap múlva elmúlt a pecsételés,óvatosan elkezdtem csinàlni a napi dolgaimat és 13 hetesen elöntött a vér.3 hét kórházi szigorú fekvés és vérzécsillapìtó+magnézium (infúzióban is mert fájásaim voltak) után hazajöhettem.18 hetet töltöttük ma,még mindig alig mozgok,csak a legszükségesebbet mivel van már egy 3 évesem.De megpróbálok mindent megtenni.A vérzés meg azért veszélyes főleg az első hetekben mert kimoshatja a mèhedből az embriót.
2014. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell leszúrni azonnal a kismamát kedves ősanyák. Nem mindenkinek egyetlen vágya van az életben, márpedig az, hogy anya legyen. 3gyerekem van, volt 3vetélésem. Egyiket sem vettem a lelkemre. Ha egy gyereknek az első feladatot nem sikerül teljesítenie, ami az, hogy normálisan megtapadjon, akkor nem erre a világra való. Elég gáz, hogy már ezt a teljesen természetes szelekciót is ennyire befolyásolni akarja mindenki. Indulhat a lepontozás!
2014. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kicsit félreértettétek, valószínűleg ezért fogalmaztatok ilyen élesen.

Ő nem ír fel gyógyszert, mert nem hisz benne. Azt mondta, pihenjek. Félek, hogy az nem elég, de gyakorlatilag csak vécére és mosakodni kelek föl.

Azon gondolkodtam, nem könnyítené-e meg a gyógyszer, de ő nem fogja felírni, úgyhogy ennyi. Mondtam neki egyszer, de hárított, és minden alkalommal megjegyzi, hogy nem ír föl gyógyszert.

2014. okt. 4. 11:47
 10/17 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


A vérzéseimmel nem csak a saját orvosomnál voltam,hanem ügyeleten is és vérzéscsillapítón kívül nem kaptam mást.Én is azt olvastam a neten hogy ilyen esetben Duphaston vagy Utrogestan de nem írtak fel semmit,emiatt a védőnők nekem is estek miért nem szedem valamelyiket?! Mondtam mert 2 orvos is csak a fekvést javasolta,utána meg 13 hetesen már nem is szokták felírni.Ha nem progeszteronhiány áll a háttérben akkor felesleges lenne szedni a gyógyszert is.Míg a vérzésem nem erősödött még vérzéscsillapìtót sem kaptam...

2014. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!