Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már létezik ilyen, hogy...

Már létezik ilyen, hogy megbeszéled előre a dokival, hogy te császárral szeretnél szülni?

Figyelt kérdés

Én ezen nagyon meglepődtem. Annak idején elég nyomós indok kellett ahhoz, hogy császározzanak. Most meg kívánság szerint van ilyen?

Írjátok már le nekem, hogy tényleg igaz e, vagy hogy hogyan alakult ez így..


2010. febr. 22. 19:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%

Tájékozatlan vagy éppen divatnőci kismamák gondolják azt, hogy jobb lesz nekik, ha császárral szülnek, mert így kevésbé fáj, és a hüvely sem megyki a formájából.


Közben meg az a helyzet, hogy a császár sokkal jobban fáj, csakhogy nem közben, hanem utána. A hüvely pedig rendszeres Kegel-gyakorlatokkal jobb lesz, mint új korában.


Kívánság szerint pszichiátriai javaslatra (túlzott félelem a hüvelyi szüléstől) végeznek császármetszést állami kórházakban. Érdekes módon magánkórházakban közelíti az 50%-ot a császármetszések aránya... :-(

2010. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 császárom volt,mind indokoltan és egyáltalán nem viselt meg a műtét!Volt simán szülő csaj aki alig bírt menni!Ne értsd félre nagyon szerettem volna természetes úton szülni de ez nem jött össze!Az első kettővel vajúdtam is rendesen(14 ill. 18 órát)és utána kellett vágni a babák érdekében.

Azért nyomós indok kell a műtéthez!Bizti van doki aki pénzért talál ilyen indokot:(

2010. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tájékozatlan vagyok....különben nem kérdeznék. Én azt hittem ez nem kívánságműsor. Úgy látszik lemaradtam, ezért vagyok kíváncsi............
2010. febr. 22. 19:38
 4/26 anonim ***** válasza:
75%

Első vagyok.


Nem téged ítéltelek vagy bíráltalak. Hiszen azt se tudhatom, hogy terhes vagy-e, vagy hogy miért tetted fel ezt a kérdést.Egyszerűen csak érdekelt téged. Én meg egyszerűen csak válaszoltam.

2010. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
:) Már látom, újraolvasva a válaszod. Bocs én értelmeztem félre az első lendülettel:)
2010. febr. 22. 19:42
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
hát nekem jobb volt, hogy császár volt...altattak, nem éreztem semmit, utána is csak az volt rossz, mikor fel kellett állni, de korántsem annyira, mint tizenóra vajúdás...
2010. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Te megbeszélted előre a császárt, vagy idő közben adódott így. Engem leginkább ezek érdekelnek....
2010. febr. 22. 19:53
 8/26 anonim ***** válasza:
25%

Nem kell túlzásokba esni. Most is nyomós indok kell ahhoz, hogy császározzanak. Azért mert elvétve van egy-két olyan eset, hogy az anyuka kérésére történik a császár, azért nem kell rögtön kívánságműsornak minősíteni.


Nemrég szült egy 11 éves lány, de attól még nem lett szokás 11 évesen szülni.


Teljesen fölösleges keltened a műhisztériát!

2010. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Te milyen műhisztériáról beszélsz?!

18h km. és csípőbetegségem van. Úgyhogy akár velem is előfordulhat hogy császárral szülök.DE engem igenis mélyen felháborít, ha valaki kéri a császárt ok nélkül és meg sem próbálja megszülni természetes úton a babát.

Ezért érdekel hogy tényleg létezik e már ilyen lehetőség és hogy ki miért él ezzel.......

De ha nem tettszik a kérdésem, nem kell itt "hisztériázni". Nem kötelező, gondolom vannak rajtad kívül itt olyan emberek is, akik saját tapasztalatból és normális hangnemben ki tudják fejteni a véleményüket........

2010. febr. 22. 19:58
 10/26 anonim ***** válasza:
11%

Hát akkor háborogj és hisztizz tovább a saját valótlan állításodon! Hazugság, ami leírtál, nem szoktak kérésre császárt csinálni, te meg ezen szenvedsz.

Egyébként miért fájna neked, ha mások műtétet kérnének? Én sem kérnék császárt magamtól, hülyeségnek tartom ugyanúgy mint te, de mindenkinek a magánügye, hogy hogyan szül. Az egészség kategóriában miért nem veszekednek egymással az emberek, hogy kit mivel hogy műtöttek? Mi közöd van neked ahhoz, hogy mások hogyan szeretnének szülni?

2010. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!