Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet szedni lábgörcsölésr...

Mit lehet szedni lábgörcsölésre? Kalciumot vagy magnéziumot?

Figyelt kérdés
18hetes kismama vagyok
2010. febr. 22. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Magnéziumot. Magne B6.
2010. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben jól tudom, magnéziumot.

Ha a vádlid görcsöl be, az is segít, ha rögtön "visszafelé feszíted a lábfejedet".. Nekem ez jött be! :)


Gratula a babához!!! :)

2010. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. febr. 22. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindkettöt! Ha a labad gorcsol jo, ha kalciumot is szedsz
2010. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő magnéziumot javasolt, a nődoki meg kálciumot. .D Így én mindkettőt szedem. Csak ne egyszerre vedd be, hanem az egyiket reggel, a másikat este!

Egyébként nekem a laboreredményem a calciumhiányt igazolta!

26 hetes km

2010. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. febr. 23. 09:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt, meg a hasam is keményedett, de vérkép alapján meg teljesen rendben voltam, úgyhogy bevágódtam a DM-be és jól körbenéztem. A DM-es vitaminokra esett a választásom hatóanyagtartalom és ár miatt egyaránt, vettem sima magnéziumot(60 db 700 huf) és mg+ca+d3-at(45 db 700 huf), felváltva szedem és azóta semmi bajom.
2010. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi..akkor én is ilyet veszek amiben mind a kettő van..
2010. febr. 23. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!