Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menzesz helyett enyhe barnázás...

Menzesz helyett enyhe barnázás, sűrű pisilés lehet baba y dologban?

Figyelt kérdés
Mindig pontos 27 napos ciklusaim vannak. Ebben a hónapban 23. nap reggelén enyhe hasfájásom volt kis barnázással, ahohgy kezdődni szokott és azt hittem megjön. De csak barnázás lett belőle. Már 4 napja minden nap pár csepp... A hasfájás is elmúlt a vérzésnek meg semmi előjele. Ma kellett volna megjönnie. Azt hittem ennyivel korábban jön meg, bár furcsa volt, mert sosem szokott, de nem erősödött fel egyáltalán. Pár csepp barnázás azóta is... És óránként járok pisilni... Szerintetek lehet baba a dologban? Nagyon örülnék neki, bár idén még nem terveztük... Valaki járt már így? Nálatok mi volt a helyzet???

2015. máj. 4. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha elmész orvoshoz mert lehet méhen kívüli terhesség is,arra jellemző ez a barnázás.
2015. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!