Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én egy fiatal terhes nő...

Én egy fiatal terhes nő vagyok és most vagyok a 11 hetes a múlthéten szombaton le éget az arcom az én butaságom miatt. Félek hogy az én figyelmetlenségem miatt a gyerekem arcán lesz valami. Szerintetek lesz valami?

Figyelt kérdés
Tudnátok ebbe nekem segíteni??

#terhesség #Közbeni baleset
2015. máj. 5. 15:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amugy meg nem a Napon éget meg az arcom hanem gőz hatására..
2015. máj. 5. 16:22
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

A nagy aggódásban esetleg némi emberi anatómiát, biológiát is olvasgathatnál a falusi vajákos öregasszonyok helyett.


Amúgy ha péntek délben a város főterén négykézláb mekegsz nyugat felé 6 percen keresztül, akkor nem lesz baja az arcának.

Kérem, hogy még legalább 149-en erősítsék meg, hogy ez így van, hiszen, ha sokan mondják, akkor csakis igaz lehet.

2015. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden alapot nélkülöző, nevetséges babona!


Hogyan képes felnőtt nő, aki gyermekvállalásra adja a fejét, elhinni ilyen ökörségeket?!

2015. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
150 ember ilyet mondott körülötted? KÖLTÖZZ! Gyorsan! Primitív környezetben élsz!
2015. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is először vagyok terhes de azért hülyének nem kell lenni... Semmi baja nem lesz.
2015. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az én baratnőm a mai napig meg van róla gyözödve hogy a fianak a tarkóján azért volt piros folt mert ő megégette a hasát terhesen... Pedig 30 éves nő... És hiába mondtam neki többször is hogy ne butáskodjon semmi köze egymáshoz, és szentül megvan még mindig róla győződve hogy de pedig azért volt piros a tarkója... Hát jó...


Kedves kérdező! Nem nem fog meglátszani! Én terhesség alatt a lábujjkörmömtől "szabadultam" meg és nem volt semmi baja a babám körmének:) Ugyhogy nyugi:))) Ne parázz mindenen:)))

2015. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nekem a kis babám bármitől is fontosabb és azért sem szeretném ha miattam lenne neki rossz."



Szerinted a többi válaszolónak nem fontos a babája, gyereke? Ez még nem ok arra, hogy butaságokat elhiggy. Fiatal nő vagy, itt a net, a sok infó, minden elérhető pár kattintással. Miért nem informálódsz? Ahelyett, hogy ezt a kérdést kiírtad és jól kinevettetted magad, beírhattad volna a gooogle-be tudomisén a "babonák, terhesség" címszavakat és pár perc alatt meg is lett volna a válasz a kérdésedre.

2015. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!