Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 éves vagyok és terhes...

14 éves vagyok és terhes lettem micsináljak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok terhes lettem de nemtudom hogy elvetessem vagy megtartsam mert elvetetni nemakarom mert bűntudatom lenne de ahoz hogy megtartsam nagyon fiatal vagyok micsinàljak?

2015. ápr. 3. 09:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
ezek a tavaszi szünetek...
2015. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem kamu a kérdésed,akkor azért vannak az embernek szülei,hogy ezt velük beszéljék meg! Egyedül ugysem tudsz vele mit csinálni,sem felnevelni,sem mást!úgyhogy hajrá!
2015. ápr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%
Lol, remelem jol szajba b*sznak a szuleid ezert:) De ez tuti kamu kerdes😢😂😂😂😂
2015. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is egyből a tavaszi szünet ugrott be :))
2015. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenképp beszélned kell a szüleiddel mert nélkülük semmit nem intézhetsz majd akár megtartanád akár elvetetnéd mert kiskorú vagy. És elég sajnálatos már ha nem kamu kérdés.
2015. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
14 evesen nekem nem a fa..on jart az eszem... sajnalom a mai fiatalokat akik mar 12 evesen nemi eletet elnek... vagy.. ez csak szamomra elkeserito es gusztustalan?:o
2015. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
68%
Először is készülj fel h apád megöli aki csinálta :D aztán vetesd el nagyon fiatal vagy hozza
2015. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először is tanulj nyelvtant. Na nem úúúúgy! Hanem helyesen írni.

Aztán keress egy hobbyt, amitől nem unatkozol ennyire és normális emberekkel ismerkedsz meg.

Itt a tavasz, ültess magokat, áss a kertben.

2015. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
64%
Hát én 14F vagyok, de ezt szerintem is ebben a korban még nem kéne... Amúgy szerintem ez egy kamu kérdés, de ha nem, akkor mond el a szüleidnek.Remélem addig fognak verni fakanállal amíg el nem törik rajtad, és akkor majd megtanulod hogy minek, mikor van itt az ideje.De komolyan, az osztálytársaim is most töltöttek fel egy képet hogy:Irány a nyuszi disco, a képen meg 1 kg smink meg rúzs van rajtuk.Aztán gondolom hogy majd mennek éjszaka hazafelé és találkoznak egy ...-al aki megerőszakolja őt/őket.De a fiúk sem külömbek (tisztelet a kivételnek):A gyerek 16 éves:Csak középen haj, ami RÓZSASZÍN-re meg szőkére van festve, kb.4cm átmérőjű fültágító, térdig érő bakkancs, 5 helyen kifoszlott nadrág, orrkarika, nyelvpiercing.És van egy barátnője, aki kb. ugyanilyen.De ezek a punkok mit hisznek?Hogy így jól néznek ki?De kedves kérdező:Te és a szüleid közösen döntsetek a gyermek sorsáról, ne minket kérdezz. Üdv:Krisztián
2015. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
nincsenek szüleim a mamámmal meg a tesommal lakok amugy megtartom :) :) :)
2015. ápr. 18. 17:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!