Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire biztos a 30. heti...

Logisz kérdése:

Mennyire biztos a 30. heti ultrahang eredménye?

Figyelt kérdés
A 20. heti ultrahangon azt mondták, hogy valószínű kislányunk lesz, most a 30. hetin már fiúnak mondta, magabiztosabban mint az elején. Ebben az eredményben bízhatok, vagy még ne éljem bele magam?

2015. máj. 6. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hihetsz neki.
2015. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát.. Tippelt vagy rendesen látta azt amit kell? Mert ha látta akkor belőle már nem igen lesz kislány.
2015. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elsőn hallatszott a hangján és mondta is, hogy nem biztos, a másodikon határozottabb volt már, de ugye 100%-ra nem mondja, mert több helyen volt már belőle gond, hogy rosszul látták... Mikor kérdeztem tőle, hogy látja e, hogy mi lesz, direkt nem mondtam, hogy korábban kislányra "tippelt"...nézegette, majd kijelentette, hogy kisfiú. Mindegyiknek örülnénk, csak a kíváncsiság nagyon nagy. :)
2015. máj. 6. 10:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha kijelentette hogy kisfiú akkor hihetsz neki szerintem. Azért ha van bizonytalanság azt szokták mondani.
2015. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk mindig mondták, hogy lány, de nem 100%, csak ha kibújt.

Még akkor hozzátették, amikor a 28. héten voltunk 4D-s babamozin és egyértelműen szétdobta a lábát és látszott, hogy kislány :)


Nem kérdezted meg az UH-n, hogy mit lát vagy miből gondolja, hogy fiú? Mert nekünk a doki elmagyarázta, hogy ez meg ez a szeméremajka a picinek, ezért lány.


Nagy eséllyel bízhatsz a fiúban, de ha nem látta határozottan, akkor ne "fesd kékre a szobát".

Előttem szült egy csak 2 hónappal, akinek a 36. hétig fiút mondtak, végül a 36 hetes uh-n látták, hogy lány :)

2015. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Függ a gép minőségétől és az azt kezelő szakember képzettségétől.


Ahol én voltam, ott mindkettő magas szintű, 12. héten 99%-ra mondták, hogy lány, majd a 18. héten már teljes biztonsággal. Valóban lány lett.

2015. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányokban nem szoktak biztosak lenni, lányos anyukáktól nálunk szülés előtt kértek fiú nevet is. Viszont ha határozottan látta,hogy fiú,akkor szerintem hihetsz neki.
2015. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképpen biztosabb a 30. hét eredménye, mint a 20-é, csak könnyebben látható. Mondjuk nekünk a 18. héten is biztosra mondták a fiút, a 24.- en a 4D-n pedig magam is láthattam, hogy kisfiú :-)
2015. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!