Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7mm-es üres petezsák nem...

7mm-es üres petezsák nem kecsegtet jóval?

Figyelt kérdés
Április 1-én volt meg utoljára. Április 25-én volt egy halvány pozitív tesztem, április 28-án egy egyértelmű pozitív teszt. Bele is nyugodtam hogy baba van a dologban. De ma egy barnás nyálkás maszat jelent meg a wcpapíron. Elmentem a dokihoz aki csinált uh-t meg megvizsgált, és egy 7mm-es üres petezsákot látott. A papírra azt írta Grav. 5 hetes. Duphaston-t írt fel 3*1 tablettát, csütörtökön kell visszamennem hozzá. Tegnap óta van hányingerem, a melleim a pozi teszt előttől kezdve fájnak meg is nőttek. A pocakom is fel van puffadva, már szűkebb nadrágokat sem tudom elviselni. Lehet ebből még baba, vagy elhalt a terhesség? A doki azt mondta hogy kezeljük ezt úgy mint egy élő terhességet, mivel ha elhalt volna nem lennének terhességi tünetek. Vettem egy tesztet. Ha holnap reggel megcsinálom és mondjuk elhalt a baba akkor már halványodna? Vagy nincs értelme megcsinálni a tesztet. Elkeseredtem teljesen. Van két gyerekem, de egyiknél sem volt semmi ilyen. Most pedig elsőre összejött, nem is tudtuk felfogni hogy valóban sikerült, most meg már még sincs baba?
2015. máj. 8. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez ebben az időben normális,engem 2 héttel késöbbre visszahivott és akkor szivhang is volt már.

Ha nagyon kételkedne vérvételre küldött volna,pár nap eltéréssel h emelkedik-e a hcg.

2015. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen még nem nagyon érdemes orvoshoz menni, én ha ezt tudtam volna 7-8 hét előtt nem mentem volna. A tünetekre nekem is azt mondta az orvos, addig ne aggódjak még vannak.
2015. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves Második! Barnás maszatot találtam a wc-papíron, ezért mentem dokihoz. Egyébként május 21-re lett volna időpontom, akkor mentem volna ha ez nem jön közbe.
2015. máj. 8. 17:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Duphaston az jó!

3.gyerekkel én is szedtem a 21.hétig.Hematóma volt ami mindig vérzett nekem.nyugi ilyenkor 5 hetesen ez így van.lehet később fogant.

ha elment akkor halványodnia kell igen..

2015. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A barnázás nem jelenti azt, hogy elment a baba, nem kell megijedni. Az orvos tudja mit csinál.
2015. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ebben a terhességi korban tényleg csak a petezsák látszik, ami kb ekkora. Ha 20 mm petezsák lenne üres 7 hetesen az már ok lehet aggodalomra. Így csak nyugi...
2015. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem hogy tényleg minden rendben lesz. Persze megcsináltam a tesztet reggel ami totálisan erős két csíkos lett. A hányinger is megvan még. Jaj de sokára lesz még csütörtök! :((
2015. máj. 9. 07:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 6+2 hetesen volt 18 mm a petezsák és "csak" szikhólyag volt benne. 2 hét múlva visszahívott, már volt embrio és szívhang is. Szerintem nálad is lesz,ne aggódj. hetes terhességnél nem nagyon szoktak látni semmit. Látod nekem 6 hetesen sem látszódott embrio.
2015. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most én is abban reménykedem hoyg nőni fog a petezsák és már lesz benne szikhólyag is.
2015. máj. 9. 13:58
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jók a hírek, 12mmes petezsák, 1,4mmes szikhólyag sejthető. kedden be kell mennem kórházba, ha nem változik semmi akkor meg is műtenek.
2015. máj. 14. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!