Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégéssel küzdők?

Picsusz kérdése:

Gyomorégéssel küzdők?

Figyelt kérdés
Most vagy 3 napja a gyomorszájamnál érzem az enyhe égő érzést,meg a savam is feljön néha.Salvius vízzel tudom csillapítani a torkomban érző égő érzést,a gyomromban nem.Valami tipp?10hkm.
2015. máj. 9. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Renie?

Nekem csak ez segít. Meg is halnek ha nem lenne.

Sajnos nagyon ég a gyomrom így eszem mint a cukrot.

2015. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tej, néhány szem keksz, sok zöldség, teljes kiőrlésű élelmiszerek sovány húsok.


Én igyekeztem kerülni a savasító ételeket, de nem is kívántam ilyeneket. Ha nagyon sok volt a savam, héjában főtt krumplit ettem, nekem az nagyon bevált, főleg, hogy a vége felé a terhességemnek már a rennie sem használt sajnos. Így mindig volt otthon főtt krumpli kéznél, és ettem egy keveset. A másik, ami nekem bevált a pufi rizs és a köles golyó a natúr. Én is sok dolgot végigpróbáltam és ezek is időszakos segítségek, de enyhítenek.


Remélem, tudtam segíteni, boldog babavárást :D

2015. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rittanddel ***** válasza:
amióta szénhidrát diétán vagyok nem ég a gyomrom, de állandóan éhes vagyok, nekem a Rennie hatott egyedül, hiába a salvus víz meg a keksz tej stb.
2015. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most kipróbáltam a sós főtt krumplit,meg kamilla teát,ez most bevált.Elmulasztotta a savamat.Igen,van itthon Salvius vizem,jó is,de alig bírom meginni.Mióta terhes lettem,még inkább alig bírom meginni,hányingert okoz.Reni van itthon,de nem akarom állandóan azt szedni,inkább más praktikákkal próbálkoznék.
2015. máj. 10. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:

a salvus vízet ne néha idd, hanem 1-2 héten át minden nap (reggel -este egy kis feles pohárral ittam)

Teljesen eltűnt a gyomorégésem, pedig a terhesség elején semmit nem bírtam megenni.

persze vigyázni kell az ételekkel, akármit most se lehet, de az tényleg rendbe hozza!

2015. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gaviscon rágótabletta nagyon jó, próbáld ki.
2015. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!