Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megmentheto meg a...

Szerintetek megmentheto meg a kapcsolat? 34 hetes kismama vagyok, teljesen elhidegultunk a parommal egymastol.

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szeretnem tudni, mit gondoltok, mint kivulallok.

Jovo honapban szuletik a picibabank, a parommal mindossze egy eve vagyunk egyutt, a babat meg kesobbre teveztuk, de nagyon orulunk neki. Legalabbis en. A parom az elejen sokkban volt, de mara mar elfogadta, varja.


A terhesseget az elejen rosszul viseltem, most a vegefele megint nehez.


Sajnos az elmult 8 honapban a kapcsolatunk megromlott, soha semmi idot nem toltunk egyutt, hetvegen sem, a babanak mindent az utolso zokniig en vasaroltam, egyedul, soha nem erdeklodott , es persze en is fizettem mindent.


Szerintetek van esely ra, ha a baba meglesz akkor javul a kapcsolat?

Nem szeretnek egyedulallo anya lenni, de rossz kapcsolatban nem tudok elni.


2015. máj. 10. 19:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

De ő mivel indokolja a hozzáállását most?

Szerintem ennek sajnos rövid kötele lesz.

2015. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de ebből semmilyen kapcsolat nem lesz.Talán nem is ismeritek egymást. Korai volt a bébi, de hát ez van. Most foglalkozz a szüléssel, a picivel és idővel keress egy új párt. És ne szülj neki rögtön! Fel a fejjel és jó babázást!
2015. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

tehát 4 hónapig volt összvissz jó a kapcsolatotok? ez még a nagy rózsaszín ködös szerelemhez is kevés. szeretitek egymást?

az lehet, hogy belejöttök és megszeretitek egymást, akár még közel s kerülhettek, de hogy ez nem elhidegülés... :(

2015. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerek nem köt össze két embert.

Vagy van szeretet, vagy nincs.

Ti még nem is éltetek soha együtt, a párod nem is akart gyereket.

Ha az elmúlt 8 hónapban megromlott a kapcsolat és 1 éve vagytok együtt, az azt jelenti, hogy max. 4 hónap volt jó, ráadásul szinte rögtön az elején terhes lettél (azt már nem is kérdezem, hogyan védekeztetek, mert gondolom sehogy).

Egyáltalán nem látom, hogy lenne közös jövőtök, bár persze én semmit nem tudok rólatok, ezt csak azok alapján mondom, amit leírtál.

De ne aggódj, gyerekkel is találsz majd magadnak társat.

2015. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A gyermekszületés a kiegyensúlyozott kapcsolatokat is próbára teszi (sírás, kialvatlanság, alkalmazkodás, stb miatt). A tiétek a jelek szerint eleve ingatag, nagy valószínűséggel teljesen tönkre fog menni.


De ha jól értem, ő kényszerűen beletörődött a gyermekáldásba. Ezek után miért csodálkozol a hozzáállásán?

2015. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

A baba kozvetlen egy komoly nogyogyaszati mutet utan jott, senki nem erti hogy, o egy csoda baba :)

34 eves vagyok, tehat eszembe sem jutott, hogy ne tartsam meg.


Az elejen persze minden jo volt, aztan jott a terhesseg, es hetrol hetre lett egyre rosszabb.

En szeretem ot, hogy o szeret - e, nem tudom ...


Nem tudom mit tehetnek, mit csinaljak, ugy szeretnem ha boldog csalad lennenk !

Hetkoznap szinte nem is talalkozunk , reggel elmegy dolgozni, 5 ig dolgozik, de utana elmegy sportolni, es 9 korul er haza, akkor leul a szamitogep ele, mintha en itthon sem lennek.

Hetvegen detto, szamitogep, ma meg egesz nap a kocsit polirozza, kb.ebedkor egyputt ettunk, ennyi.

Sajnos mindig igy telik az ido :(


4 het mulva szulok programozott csaszarral, de meg semmi sincs kesz, sem a kisagy osszeszerelve, sem a festes, en meg egyedul nem tudom megcsinalni :(

2015. máj. 10. 19:18
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

igen, lehet az is ott van, hogy apuka bele lett kényszerítve, már ha jól értem amit leírtál. ez így nagyon sok szerintem, de azért szorítok nektek!

egyébként az első 4 hónap milyen volt? mikor költöztetek össze?


nekem férjem akkor rakta össze a babaágyat amikor kórházban volt a kicsivel, szóval nincs lemaradva ezzel apuka, ezen ne stresszel. festés ha kell, esetleg hívj szakembert. nálunk én festettem ki 36 hetesen, mondjuk akkor fészekrakó elhülyülésem volt, egész nap csak takarítottam, így élveztem is :D

2015. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

De nem beszélitek meg ezeket? Mi normális,boldog kapcsolatban élünk, de így sem sokat találkozunk. Mindketten dolgozunk, a párom van, hogy napi 12 órát is, és még sportol is mellette, plusz hétvégén is foci; de azért, hogy fontos dolgokat ne beszéljünk meg, azt el nem tudom képzelni. Van, hogy csak ebédszünetben telefonon, mert mire este hazaér elalszok.


Nem érdeklődött, de te magadtól meséltél neki? Tudja egyáltalán miket vásároltál? Kérted, hogy menjen el veled vásárolni? Tudja, hogy neked ez mennyire rosszul esik? Hogyhogy nem tudod, hogy ő hogy érez irántad?

2015. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Iden januarban koltoztunk ossze.

Minden nagyon jo volt az elejen !

Van mar egy fia, mondta hogy ez a legjobb dolog az eleteben, es ugyanigy varja most a madokat is.


Nem, sajnos nem igazan beszeljuk meg a dolgokat. En probalom, de mindig minden mas fontosabb lesz minthogy beszelgessunk.


A babaruhakat parat megmutattam, de nem nagyon erdekelte, igy a tobbit mar meg sem mutattam.

Mutatom neki, es kozben a telefonjat babralja, akkor minek mutassam ?


Persze tudom most en is erzekenyebb vagyok, egesz eletemben nem sirtam ennyit mint most a terhesseg alatt :)

2015. máj. 10. 19:53
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A leírásodból úgy tűnik, hogy kényszerből fizikailag jelen van. De lelkileg igyekszik távolodni. Programokat szervez magának, gép mögé költözik - ez mind azt mutatja, hogy menekül az egész elől.

Gondolom az a fajta, aki felvállalja a felelősséget a gyerekért. Viszont a kapcsolatot nem akarja, nem így képzelte az egészet. Tűr, fizikailag jelen van, fejben pedig máshol, csak ne otthon.


Ha nem sikerül ezt megbeszélnetek, biztos, hogy idő kérdése, hogy szétmenjetek. Valamilyen irányba döntenetek kell, mert az a gyereknek se lesz jó, ha fagyos otthon a levegő és esetleg ezt látja párkapcsolati mintaként.

2015. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!